فرماندار رودبار: برای برگزاری انتخابات سالم، پرشور و حماسی از تمام ظرفیتها بهره می گیریم اسماعیل میرغضنفری در نشست شورای اداری این شهرستان، با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراها گفت: بر اساس قانون از تمام ظرفیتها و امکانات مادی، معنوی و انسانی موجود در شهرستان برای برگزاری انتخابات سالم، پرشور و حماسی استفاده ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵  |  زمان: ۱۸:۲۷ ب.ظ  | شماره خبر: 11193   

فرماندار رودبار: برای برگزاری انتخابات سالم، پرشور و حماسی از تمام ظرفیتها بهره می گیریم
اسماعیل میرغضنفری در نشست شورای اداری این شهرستان، با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراها گفت: بر اساس قانون از تمام ظرفیتها و امکانات مادی، معنوی و انسانی موجود در شهرستان برای برگزاری انتخابات سالم، پرشور و حماسی استفاده می کنیم.
وی با اشاره به فرمایش امام خمینی(ره) که میزان رأی ملت است، خاطر نشان کرد: بر اساس قانون هیچ گونه پیش داوری نسبت به آنچه مردم انتخاب می کنند نداریم و فقط زیرساختها و بستر لازم را برای مشارکت گسترده مردم و انتخاب آزادانه آنها فراهم می کنیم.
میرغضنفری با بیان اینکه انتخابات آبروی نظام است، تأکید کرد: متولیان و مجریان انتخابات، با حساسیت کامل به برگزاری و اجرای انتخابات بعنوان یک امانت و حق الناس می نگرند.
وی همچنین تصریح کرد: از آنجائیکه مکرر اعلام کردیم که هیچکس حق ندارد از امکانات عمومی و دولتی له یا علیه نامزد، جناح و گروهی استفاده نماید در صورت مشاهده قویا” برخورد می شود و هیچگونه اغماضی صورت نمی گیرد.
فرماندار با بیان اینکه در بارش سنگین برف اخیر با تمهید مقدمات انجام شده، تلاش شد مشکلی بوجود نیاید، خاطر نشان کرد: نیروهای امدادی، خدماتی و راهداری تؤام با همدلی، تلاش و تدابیر شورای هماهنگی مدیریت بحران علاوه بر انجام امور شهرستان رودبار، آزاد راه و مسیر عبوری رشت قزوین را در این شهرستان پوشش دادند.
میرغضنفری همچنین گفت: همدلی، وفاق و تعامل مناسب فرماندار، ائمه جمعه، نماینده مجلس، رؤسای ادارات و نهادها و نیز صبوری و همراهی مردم سبب شده است شهرستان رودبار در مسیر و افق مناسب عمران و توسعه خود قرار گیرد.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.