فرماندار رودبار: شهرستان رودبار پتانسیلها و قابلیتهای خوبی برای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاوتی دارد. اسماعیل میرغضنفری در نشست اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی که در سالن شهید سید یونس حسینی فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: رودبار با داشتن اراضی حاصلخیز کشاورزی، منابع و معادن، مواهب و جاذبه های گردشگری تؤام با مردمان سختکوش و پرتلاش ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 19 آوریل 2017  |  زمان: 14:42 ب.ظ  | شماره خبر: 11479   

فرماندار رودبار: شهرستان رودبار پتانسیلها و قابلیتهای خوبی برای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاوتی دارد.

اسماعیل میرغضنفری در نشست اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی که در سالن شهید سید یونس حسینی فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: رودبار با داشتن اراضی حاصلخیز کشاورزی، منابع و معادن، مواهب و جاذبه های گردشگری تؤام با مردمان سختکوش و پرتلاش و دیگر ظرفیتها، زمینه های بسیار مناسبی برای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی دارد.

میرغضنفری افزود: در برنامه ریزیها، سیاستها و استراتژیهای ایجاد اشتغال شهرستان رودبار، علاوه بر بهره مندی از تجارب صاحبنظران، سرمایه گذاران و دغدغه مندان توسعه این شهرستان تلاش کرده ایم اشتغال دانش بنیان را هم مد نظر قرار دهیم.

وی خاطر نشان کرد:  اگر بخواهیم آینده پویا و درخشان با تکیه بر توانائیهای بومی داشته باشیم باید همگام با چارچوب و برنامه های زمانبندی شده ابلاغی سیاستهای دولت در راستای نقشه راه ترسیمی اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری، اهتمام داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در انجام امور مربوط به مسائل معیشتی و اقتصادی برای رسیدن به فرآیند مطلوب با تقسیم کار باید همگام و همدل تلاش نمائیم، تصریح کرد: در راستای نگاه و توجه دولت به روستاها، در شهرستان رودبار هم خدمات شایانی در برخی روستاها بعنوان ایجاد فرصت های شغلی و بهبود شرایط اقتصادی ایجاد شده است.

فرماندار رودبار خاطر نشان کرد: برای شتاب بخشیدن به رونق تولید و اشتغال و توسعه شهرستان در ابتدای سال در دیدارهای مختلف با برخی ازکارگزاران نظام و اعضای هیأت دولت، موارد و برنامه های مختلف در دست اقدام است.

میرغضنفری همچنین با اشاره به خدمات صادقانه دولت که تحقق تعهدات اوایل خدمت با مردم بود، یادآور شد: با خدمات و تلاشهای تیم دیپلماسی دولت که از تدابیر ریاست جمهور و نیز حمایتهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی برخوردار بود، نگاه منفی و جنگ افروزانه دنیا به ایران اسلامی تغییر یافت و افق درخشانی برای کشوردر تمام  زمینه ها خصوصا” سرمایه گذاری و ایجادفرصتهای شغلی ایجاد شده است.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.