به گزارش دیار زیتون، امام جمعه رودبار در همایش رای اولی ها با بیان اینکه فرهنگ رای دادن را در جامعه نهادینه کنیم، گفت: انقلاب حاصل خون شهدا است و برای حمایت از مملکت و انقلاب نیاز به رأی آحاد جامعه دارد. حجت الاسم داودی تصریح کرد: جمهوری اسلامی به نظر همه ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۶:۴۲ ب.ظ  | شماره خبر: 11488   

 

 

 

به گزارش دیار زیتون، امام جمعه رودبار در همایش رای اولی ها با بیان اینکه فرهنگ رای دادن را در جامعه نهادینه کنیم، گفت: انقلاب حاصل خون شهدا است و برای حمایت از مملکت و انقلاب نیاز به رأی آحاد جامعه دارد.

حجت الاسم داودی تصریح کرد: جمهوری اسلامی به نظر همه آحاد جامعه برای انتخاب شورا، نماینده مجلس و رئیس جمهور احترام می گذارد.

وی اضافه کرد: بسیاری از کشورها روی بشکه های نفت نشسته اند اما مردم را در انتخاب تاثیر گذار نمی دانند و آنها را دخیل نمی دهند.

 

امام جمعه رودبار حضور آگاهانه و با بصیرت مردم در انتخابات را مهم ارزیابی و اظهار کرد: به گونه ای انتخاب کنیم که فردا در پیشگاه خدا پاسخگو باشیم.

حجت الاسلام داودی با بیان اینکه در انتخاب اصلح تعصبات کور و قومیتی را کنار بگذاریم، تاکید کرد: این که در انتخاب اصلح نژاد و هم زبان بودن را دخیل کنیم ناپسند است.

وی به اهمیت حضور دانش آموزان در انتخابات اشاره کرد و گفت: هر رأی یک دانش آموز مشت محکمی بر دهان دشمنان این آب و خاک است.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.