به گزارش دیار زیتون، مدیرکل اموزش و پرورش گیلان در همایش رأی اولی های شهرستان رودبار، با بیان اینکه دانش آموزان رودباری نشان داده اند که در عرصه های رقابت پر تلاشند، گفت: دانش آموزان رودباری جزء ترین های استان هستند. مهدی حاجتی به تشریح اهمیت برگزاری انتخابات در نظام اسلامی پرداخت و اذعان کرد: ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۶:۵۵ ب.ظ  | شماره خبر: 11490   

به گزارش دیار زیتون، مدیرکل اموزش و پرورش گیلان در همایش رأی اولی های شهرستان رودبار، با بیان اینکه دانش آموزان رودباری نشان داده اند که در عرصه های رقابت پر تلاشند، گفت: دانش آموزان رودباری جزء ترین های استان هستند.

مهدی حاجتی به تشریح اهمیت برگزاری انتخابات در نظام اسلامی پرداخت و اذعان کرد: همه اقشار مردم بنا به فرمایش رهبر کبیر انقلاب در ۱۲ فروردین ۵۸ در انتخابات شرکت کردند و به نظام جمهوری اسلامی رأی دادند.

وی اضافه کرد: در طول تاریخ جمهوری اسلامی بویژه در سالهای اخیر همه مراحل مقام معظم رهبری تاکید بر مشارکت حداکثری داشتند چرا که مشارکت حداکثری تایید نظام و بله دوباره به جمهوری اسلامی است.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان به نقش دانش آموزان در انتخابات اشاره و بیان کرد: دانش آموزان نیز در سرنوشت سیاسی کشور تصمیم گیر هستند و با انتخاب و تشخیص خود سرنوشت سیاسی کشور را تحویل رئیس جمهور می دهند.

حاجتی با تاکید بر اینکه هیچ کس در جمهوری اسلامی نمی تواند تحکم کند که به چه کسی رأی بدهید، تصریح کرد: انتخابات حق مردم است و از حسن انتخابات در نظام اسلامی این است که خودشان سرنوشت خود را رقم می زنند و کسی نمی تواند تحکم کند به چه کسی رأی بدهید.

به گفته وی، انتخابات فرصتی است تا دانش آموزان الگو بگیرند از جوانان دهه قبل که با خون خود از نظام جمهوری اسلامی دفاع کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، از حضور ۱۲ هزار رای اولی به پای صندوق های رای در گیلان خبر داد و اضافه کرد:رئیس جمهوری که با مشارکت حداکثری انتخاب شود، اقتدار خواهد داشت.

حاجتی، با تاکید بر اینکه دانش آموزان به درستی و شایستگی و برنامه نامزدها در دوره تبلیعات توجه داشته باشند، ادامه داد: همه کسانی توسط شورای نگهبان تایید می شوند مورد تایید نظام هستند.

وی یادآور شد: در انتخابات باید رفاقت و اخلاق مداری حاکم باشد و تخریب رقبا کار ناپسندی است و هر نامزد باید برنامه های خودش را ارائه کند.

وی با تاکید بر اینکه همانطور که در خرید یک کالا و گوشی موبایل دقت می کنید باید در انتخاب رئیس جمهور که سرنوشت یک کشور هم در دست اوست دقت داشته باشید.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.