به گزارش دیار زیتون، تفاهمنامه همکاری استان‌های گیلان و ژمبیل کشور قزاقستان با هدف ایجاد و گسترش روابط بازرگانی و اقتصادی در چارچوب توانمندی‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی دو طرف به امضای محمدعلی نجفی استاندار گیلان و کریم کوکر کبایف استاندار ژمبیل رسید. طرفین در تفاهمنامه مذکور در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران ...
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶  |  زمان: ۰۸:۳۸ ق.ظ  | شماره خبر: 11522   

 

 

 

به گزارش دیار زیتون، تفاهمنامه همکاری استان‌های گیلان و ژمبیل کشور قزاقستان با هدف ایجاد و گسترش روابط بازرگانی و اقتصادی در چارچوب توانمندی‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی دو طرف به امضای محمدعلی نجفی استاندار گیلان و کریم کوکر کبایف استاندار ژمبیل رسید.

طرفین در تفاهمنامه مذکور در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قزاقستان برای برقراری همکاری بین واحدهای اقتصادی و تولیدکنندگان کالا دو منطقه متعهد شدند شرایط مطلوب در زمینه‌های جذب سرمایه‌گذاری و فناوری پیشرفته، راه‌اندازی شرکت‌های مشترک به منظور توسعه دامداری، تولید محصولات کشاورزی، مرغداری و پرورش ماهی، راه‌اندازی شرکت‌های مشترک در زمینه‌های ماشین‌سازی، صنایع سبک و صنعت نساجی، تولید مشترک محصولات مصرفی و برقراری روابط بین دانشگاه‌ها از طریق تبادل استادان و دانشجویان را فراهم کنند.

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.