سایت رکنا با این سئوال به یک اتفاق تلخ اشاره کرده و نوشته: ملیکا دختر ۸ ساله ای که به خاطر جدا شدن مادر و پدرش در خانه پدر بزرگ مادری اش زندگی می کرد، سه روز قبل در حالی که آخرین بار در نزدیکی خانه شان مشغول بازی کردن بود گم شد تا اینکه ...
تاریخ مخابره: پنج‌شنبه 28 سپتامبر 2017  |  زمان: 08:17 ق.ظ  | شماره خبر: 13410   

سایت رکنا با این سئوال به یک اتفاق تلخ اشاره کرده و نوشته: ملیکا دختر ۸ ساله ای که به خاطر جدا شدن مادر و پدرش در خانه پدر بزرگ مادری اش زندگی می کرد، سه روز قبل در حالی که آخرین بار در نزدیکی خانه شان مشغول بازی کردن بود گم شد تا اینکه شب چهارم مهر ماه سال جاری جسد بی جان وی در مخروبه ای نزدیک خانه مادرش پیدا شد. جسد این دختر معصوم در حالی پیدا شد که دستانش از خاک بیرون آمده بود.

با پیدا شدن جسد ملیکا تراژدی یک جنایت خونین از سوی کارآگاهان جنایی استان خوزستان مطرح شد و در بررسی های ابتدایی مشخص شد که ملیکا بر اثر خفگی جان باخته است.

اسحاق مرادی فرماندار هفتکل- haftkel – در خصوص احتمال تجاوز به ملیکا گفته: هنوزاین موضوع مشخص نیست جسد ملیکا برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شده است و پلیس آگاهی در حال حاضر تحقیقات خود را از مادر و پدر ملیکا آغاز کرده است تا سرنخی از قاتل یا قاتلان به دست بیاوردند.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.