عطائی مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار:
      به گزارش دیار زیتون، مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار نسبت به انتشار تصاویری از مدرسه ابتدایی جمال آباد لوشان واکنش نشان داد. علی عطائی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار ما، ضمن تقدیر از اطلاع رسانی به موقع از وضعیت مدرسه گل های زندگی، اظهار کرد: این مدرسه قبلا متروکه بوده که ...
تاریخ مخابره: دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶  |  زمان: ۰۶:۰۳ ق.ظ  | شماره خبر: 14487   

 

 

 

به گزارش دیار زیتون، مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار نسبت به انتشار تصاویری از مدرسه ابتدایی جمال آباد لوشان واکنش نشان داد.

علی عطائی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار ما، ضمن تقدیر از اطلاع رسانی به موقع از وضعیت مدرسه گل های زندگی، اظهار کرد: این مدرسه قبلا متروکه بوده که قبل از شروع سال تحصیلی اقدام به مرمت و بازسازی آن صورت گرفت.

وی با بیان اینکه مدرسه گل های زندگی (شهید بهمن یوسفی) از لحاظ نیروی انسانی مشکلی ندارد، گفت: برای تقویت وضعیت تحصیلی، به دانش آموزان این مدرسه پکیج تحصیلی اعطا شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار با بیان اینکه سرویس بهداشتی مدرسه مزبور بازساری و رنگ آمیزی شده است، یادآور شد: تعمیر و بازسازی آبخوری مدرسه در دست تعمیر است.

عطائی به مسیر ورودی مدرسه اشاره و اذعان کرد: راه ورودی مدرسه را قرار بود، شهرداری لوشان مرمت کند که در این خصوص پیگیری ها صورت گرفته است.

 

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.