یادداشت روز؛ سخنی با جناب دکتر جمالی نماینده مردم شریف شهرستان رودبار به قلم سعید خوشدوز گنجه؛ مردم منطقه رودبار نه به تئوریهای اقتصادی توجه دارند ونه به شعارهای مستضعف پسند 📌سالیان سال است شهرستان رودبار با وجود منابع و پتانسیل های بالقوه رشد و شکوفائی اقتصادی، اجتماعی و ‌… نسبت به اکثر شهرهای استان ...
تاریخ مخابره: سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۸:۲۱ ب.ظ  | شماره خبر: 14490   

یادداشت روز؛

سخنی با جناب دکتر جمالی نماینده مردم شریف شهرستان رودبار به قلم سعید خوشدوز گنجه؛

مردم منطقه رودبار نه به تئوریهای اقتصادی توجه دارند ونه به شعارهای مستضعف پسند

📌سالیان سال است شهرستان رودبار با وجود منابع و پتانسیل های بالقوه رشد و شکوفائی اقتصادی، اجتماعی و ‌… نسبت به اکثر شهرهای استان گیلان نداشته است و این باعث عقب افتادن این شهرستان، نسبت به دیگر شهرهای استان گردیده است.

📌جناب آقای نماینده! اکنون، که بر صندلی بهارستان نشسته ای، هر از گاهی وقت کردی، در بین مردم خصوصا جوانان دیارمان، حضوری بیش از پیش داشته باش، و پای درد دل جوانان بشین.
جناب آقای نماینده! هر از گاهی، هم سفره، کشاورزان باش، و به درد دلشان گوش فرا دِه، راستی آقای نماینده! آیا تا کنون شام خودت را با شام این سفره فقیرانه کشاورزان و روستائیان مقایسه کرده ای؟!!!

📌آیا تا کنون، هم صحبت جوان سرگردانی شده ای، که تفریحش به جای استخر شنا، پیست موتور سواری، و … اعتیاد و سیگار گوشه به لب شده است.

📌گاهی به خانه ی، پیرمرد و پیرزن تنهایی برو، که مدتهاست نگاه منتظرشان، به در خانه ای است که روزی باز شود و صدای فرزندان و نوه هایشان، فضای خانه را سرشار از شادی و سرور کند..

📌اما جناب آقای نماینده! آیا میدانی آن فرزندان هم اکنون کجا هستند؟!!
آن فرزندان سالهای سال است از شهرستانی که پیشرفت کُندی داشته و دارد و امکانات رفاهی، آموزشی و تفریحی مناسب برای رشد و پیشرفت فرزندانشان، را نداشته و ندارد مهاجرت کرده و رفته اند.

📌جناب آقای نماینده! آیا مطلعی که اکثر لیسانس ها و فوق لیسانس های دیارمان، به جای اشتغال در مشاغل دولتی شهرمان، که توسط افراد غیر بومی گرفته شده است مشاغل آزاد دارند و خیلی ها،هم بیکار هستند.

📌جناب آقای نماینده! در طول این دو سال، اگر آمار جوانان بیکار شهرستان را گرفته ای!! آیا عاقبتشان را هم جویا شده ای!!

📌از خودت بپرس، اگر شرکت کفش گنجه، احیا گردد چند جوان بیکار، سرکار خواهد رفت از خودت بپرس، اگر شهرک صنعتی لوشان احیا گردد آینده کاری چند جوان تضمین خواهد شد و زندگی چند نفر به بهانه بیکاری از هم نخواهد پاشید
جناب آقای دکتر جمالی، مردم این منطقه نه به تئوریهای اقتصادی توجه دارند و نه به شعارهای مستضعف پسند، خودشان ملاک ها و معیارهایی دارند و این ملاک و معیارها را، هرکس، در سیر نزولی بیکاری فرزندان خویش و رفع مایحتاج زندگی در سایه چهار سال، نمایندگی شما خواهند فهمید که آیا حضرتعالی به برنامه ها و قول و قرارتان پایبند هستید یا خیر !

📌جناب آقای دکتر جمالی امیدوارم در حال حاضر که به عنوان نماینده شهرستان وقتی که بر صندلی مجلس می نشینی برای لحظه ای هم شده به عقب باز گردی و به یاد آوری که همان جوان بیکار، پیرمرد و پیرزن تنها، خانواده نگران، کشاورز زحمتکش، حضرتعالی را روی آن صندلی نشانده و به این جایگاه کنونی رسانده، جناب آقای نماینده!

📌امیدوارم در هنگام تصویب طرحهای مختلف در مجلس، دستان ترک خورده، چهره خسته کارگران بی بضاعت و جیب خالی سرپرستان خانواده ها، در نظرتان مجسم گردد. رُک بگویم جناب آقای دکتر جمالی، از مجموع ۲۸هزار رای که نامت در آن بود نیم بیشتر از آن، بوی معرفت و دست های خاکی روستا زاده گان، و محرومان جامعه را داشت باید مراقب آنها باشی

📌امیدوارم در طول زمان باقیمانده، تیم مشورتی از صاحب نظران و با کفایتان سیاست در کنار خود داشته باشی، و دراین زمان باقیمانده، تصمیمات تاثیر گذار بگیرید تا تصمیم صحیح شما، در زندگی مردمان دیارم تاثیر مثبت و همچنین در تاریخ ماندگار باشد البته تصمیم غلط نیز ثبت تاریخ خواهد شد
و باید دید که آیا در انتخاب رئیس دفتر خویش، درست عمل کرده اید یا خیر!!
که مردم قطعا در آینده نزدیک به عملکرد حضرتعالی پاسخ شایسته خواهند داد!!

📌و دعای ما این است که در پایان دوره نمایندگی تان، شامل این قطعه شعر نباشید:

بهارستانی که تمام شد و قولهایی که در خزان پژمردند
چه قولهایی که یک به یک عبور شد نیامدی
چه وعده ها که باز هم مرور شد نیامدی.

🖋سعید خوشدوز گنجه

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.