دکتر جمالی نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی:
      به گزارش دیار زیتون، دکتر منوچهر جمالی نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی به صورت سر زده از بخش های مختلف اداره بهزیستی شهرستان رودبار و همچنین موسسه ضایعه نخاعی امام علی (ع) شهرستان رودبار بازدید کرد. * فرهنگ مناسب سازی باید در بین مردم و مسئولین نهادینه شود نماینده رودبار در ...
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۵:۰۰ ب.ظ  | شماره خبر: 14586   

 

 

 

به گزارش دیار زیتون، دکتر منوچهر جمالی نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی به صورت سر زده از بخش های مختلف اداره بهزیستی شهرستان رودبار و همچنین موسسه ضایعه نخاعی امام علی (ع) شهرستان رودبار بازدید کرد.

* فرهنگ مناسب سازی باید در بین مردم و مسئولین نهادینه شود

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس و کارکنان بهزیستی و هیئت رئیسه موسسه ضایعه نخاعی امام علی (ع) رودبار با بیان اینکه در جریان مشکلات و دغدغه های بهزیستی و موسسه ضایعه نخاعی شهرستان می باشم، به شرایط نابسامان اقتصادی کشور اشاره و اظهار کرد: شرایط اقتصادی کشور بسیار بحرانی است.

دکتر منوچهر جمالی یادآور شد: اوضاع اقتصادی کشور به قدری وخیم است که دولت برای گذران اموراتش، بجای پول، اوراق عرضه می کند.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه های نیمه کاره در کشور وجود دارد، گفت: پروژه های عقب مانده در کشور، به مشکلات اقتصادی جامعه دامن زده است.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در تشخیص افراد و مدیران دلسوز و تلاشگر با غیر دلسوز باید دقت شود، اظهار کرد: از مدیران دلسوز و صادق حمایت می کنیم.

دکتر جمالی با اشاره به شرایط فعلی اقتصادی کشور، لزوم رعایت صرفه جویی در هزینه را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: مسئولین، اعتبارات را هدفمند هزینه کنند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از تشکیل شورای اداری ویژه رسیدگی به مشکلات موسسه ضایعه نخاعی شهرستان خبر داد و اضافه کرد: با رایزنی فرماندار شهرستان، مسئولین موسسه ضایعه نخاعی شهرستان در جلسه شورای اداری شهرستان به منظور بررسی مشکلات معلولین ضایعه نخاعی، حضور پیدا خواهند کرد.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی رودبار با بیان اینکه مصوبات مجلس  و قانونگذار به نفع معلولین بوده، اذعان کرد: در اجرای این مصوبات با مشکل مواجهیم.

جمالی، مناسب سازی مبلمان شهری را جزء دغدغه های اصلی معلولین بویژه افراد ضایعه نخاعی برشمرد و بیان کرد: فرهنگ مناسب سازی باید در بین مردم و مسئولین نهادینه شود.

وی با بیان اینکه دغدغه های معلولین فقط در حوزه مالی خلاصه نمی شود، اظهار کرد: برای تقویت روحیه و ایجاد انگیزه بین افراد معلول، منبعد نشست ها و دیدارهایم با این عزیزان بیشر خواهد بود.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بجای حرف زدن، تصمیم گرفتم عمل کنم، گفت: بسیاری از مسئولین فعالیت هایشان در حرف زدن خلاصه می شود،.

دکتر جمالی با اشاره به سختی کار در شهرستان رودبار، خاطرنشان کرد: شهرستان رودبار در بخش های مختلف با کارهای عقب مانده سال های گذشته مواجه است. تاکنون در صدد جبران عقب مانذگی های گذشته بودیم.

وی به اقدامات صورت گرفته و در حال انجام در شهرستان رودبار اشاره و اذعان کرد: در بخش آسفالت راه روستایی، گازرسانی و موارد دیگر، شهرستان رودبار نسبت به استان پیشگام است.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عبور آزادراه از حاشیه سه شهر لوشان، منجیل و رستم آباد خسارات جبران ناپذیری به اقتصاد منطقه زد، گفت: اجازه نمی دهم اتفاقات شهرهای دیگر، برای رودبار تکرار شود.

جمالی با بیان اینکه تعامل من با استاندار، وزرا و رئیس جمهوری، برای احقاق حقوق شهرستان است، گفت: با تعامل و گفتگو بسیاری از مشکلات حل شدنی است.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.