مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:
 دیار زیتون/ فیروز فاضلی در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه و مطبوعات در محل اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان اظهار کرد: سعدی شیرازی بااینکه به قرن هفتم هجری تعلق دارد ولی به‌واسطه آثاری که پس از خود به‌جا گذاشته به ماندگاری رسیده است. وی با اشاره به اینکه انسان به‌واسطه وقف در تلاش ...
تاریخ مخابره: دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۳:۴۷ ب.ظ  | شماره خبر: 14680   

 دیار زیتون/ فیروز فاضلی در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه و مطبوعات در محل اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان اظهار کرد: سعدی شیرازی بااینکه به قرن هفتم هجری تعلق دارد ولی به‌واسطه آثاری که پس از خود به‌جا گذاشته به ماندگاری رسیده است.

وی با اشاره به اینکه انسان به‌واسطه وقف در تلاش است تا به جاودانگی رسیده و عقربه زمان را نگه دارد، تصریح کرد: تلاش همه ما این است تا به ماندگاری برسیم و راه‌های متخلفی برای ماندگاری وجود دارد که قلم رسانه‌ها نیز یکی از این راه‌ها است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه رسانه‌ها در زلزله اخیر کرمانشاه و یا دیگر زمین‌لرزه‌ها نظیر زمین لرزه رودبار و منجیل به وظیفه خود خوب و دقیق عمل کرده‌اند، خاطرنشان کرد: به‌واسطه عملکرد دقیق رسانه‌ها یک پدیده طبیعی نظیر زمین‌لرزه به یک پدیده عمومی و ملتی تبدیل شد.

فاضلی با تصریح براینکه در همه زمینه‌ها یک فرهنگ‌ساز و فرهنگ‌پذیر داریم که القای ارزش‌ها، تقویت درونی باورها، دیدن واقعیت‌ها و اجتماعی شدن از ویژگی‌های فرهنگ‌پذیر است، بیان کرد: رسانه‌ها بین فرهنگ‌ساز و فرهنگ‌پذیر ارتباط برقرار می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه تمام مسئولین دستگاه‌های اجرایی در هر مقام و جایگاه به رسانه‌ها نظیر صداوسیما، مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری نیاز دارند، افزود: امیدوارم مسئولین دستگاه‌های اجرایی رسانه‌ها را به‌عنوان حلقه واسط بین خود و مردم قبول کرده و از آن در مسیر پیشبرد اهداف خود استفاده کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان به وجه هنری و چند دستی اصحاب رسانه استان اشاره کرد و گفت: تعداد زیادی از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران استان در کنار خبر و گزارش‌نویسی؛ داستان، داستانک، نمایشنامه نوشته یا خبرها و گزارش‌ها را به‌صورت هنری تنظیم می‌کنند.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.