فرماندار رودبار در نشست با جمعی از بسیجیان:
      دیار زیتون/ سیداسماعیل میرغضنفری در نشست با جمعی از بسیجیان این شهرستان ضمن تبریک هفته بسیجف اظهار کرد: بسیج و سپاه تفکر خدمت به مردم دارند و در این راستا گام برمی دارند. وی با بیان اینکه برای خدمت به مردم نباید تفکر سیاسی داشت، ادامه داد: حرکت سیاسی برای کسی که ...
تاریخ مخابره: سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۸:۳۲ ب.ظ  | شماره خبر: 14699   

 

 

 

دیار زیتون/ سیداسماعیل میرغضنفری در نشست با جمعی از بسیجیان این شهرستان ضمن تبریک هفته بسیجف اظهار کرد: بسیج و سپاه تفکر خدمت به مردم دارند و در این راستا گام برمی دارند.

وی با بیان اینکه برای خدمت به مردم نباید تفکر سیاسی داشت، ادامه داد: حرکت سیاسی برای کسی که تفکر بسیجی دارد یک آسیب است.

نماینده عالی دولت در رودبار با تاکید بر اینکه به یمن نعمت جمهوری اسلامی ایران در کشور وفاق و همدلی وجود دارد، بیان داشت: خیلی ها می خواستند بین سپاه و دولت اختلاف بیاندازند.

میرغضنفری افزود: رئیس جمهور پس از مواضع آمریکا نسبت به سپاه حسن علاقه خود را نشان داد و به دشمنان فهماند که اختلافی بین سپاه و دولت نیست.

وی با بیان اینکه وفاق و همدلی بین فرماندار و فرمانده سپاه و اعضای شورای تامین در شهرستان برقرار است، تصریح کرد: عده می خواهند به نحوی نشان بدهند که بین فرماندار و فرمانده سپاه اختلاف وجود دارد.

فرماندار رودبار با بیان این مطلب، گفت: فرماندار و فرمانده سپاه در کنار اعضای شورای تامین ید واحد هستند و با یکدیگر وفاق و همدلی دارند.

میرغضنفری اضافه کرد: خط قرمز ما در نظام مقام معظم رهبری است و در جایی که نیاز باشد حضور پیدا می کنیم و در جایی که احساس به برخورد باشد برخورد می کنیم./زیتون خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.