به گزارش دیار زیتون، شنیده ها حاکی از آن است که دکتر اسماعیل پور فرماندار فومن به زودی سکان مدیریت شهرستان را به فرد دیگری خواهد سپرد و تا انتهای هفته جلسه تودیع وی و معارفه فرماندار جدید شهرستان فومن برگزار خواهد شد. اما شنیده های غیر رسمی خبر از انتصاب مونا ابروفراخ به ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۰:۳۶ ق.ظ  | شماره خبر: 14781   

 

به گزارش دیار زیتون، شنیده ها حاکی از آن است که دکتر اسماعیل پور فرماندار فومن به زودی سکان مدیریت شهرستان را به فرد دیگری خواهد سپرد و تا انتهای هفته جلسه تودیع وی و معارفه فرماندار جدید شهرستان فومن برگزار خواهد شد.

اما شنیده های غیر رسمی خبر از انتصاب مونا ابروفراخ به سمت فرماندار فومن دارند که در صورت صحت خبر اولین بانوی فرماندار رهسپار دیار بهجت ها و اریب ها خواهد شد.

مونا ابروفراخ، فرزند پاسدار شهید نادر ابروفراخ از شهدای والامقام استان گیلان، همسر مرتضی عظیمی، مسئول حمل و نقل و پایانه های غرب استان گیلان و خواهر محمد ابروفراخ کارشناس اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان می باشد که خبر انتصاب برادر ایشان در فرمانداری فومن نیز در برهه ای رسانه ای گردید.

مونا ابروفراخ، اولین بخشدار زن استان گیلان (بخشدار، بخش مرکزی شهرستان رشت)، یکی از پنج نماینده استان گیلان در اولین دوره مجلس ایثارگران، سابقه ۱۴ سال کار در وزارت کشور، کارشناس امور سیاسی استانداری گیلان، کارشناس معاونت برنامه ریزی استانداری و تدریس در دانشگاه و مشاوره بی سر و صدای مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی را در رزومه کاری خود دارد.

پیش از این شنیده ها از انتصاب محمد رضا محسنی فرماندار فعلی شهرستان شفت و معاون اسبق فرمانداری فومن به سمت فرماندار شهرستان فومن خبر می داد. /بهجت خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.