دیار زیتون/ پیمان اسدی در باره این حادثه افزود: با اعلام یک مورد تصادف مینی بوس با کامیون با ۱۱۵ گیلان در شامگاه گذشته چهارشنبه، بلافاصله تیم های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نزدیک به محل حادثه برای امدادرسانی به محل تصادف اعزام شدند. وی اظهار داشت: در این حادثه ...
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶  |  زمان: ۲۱:۰۰ ب.ظ  | شماره خبر: 14805   

 

 

 

دیار زیتون/ پیمان اسدی در باره این حادثه افزود: با اعلام یک مورد تصادف مینی بوس با کامیون با ۱۱۵ گیلان در شامگاه گذشته چهارشنبه، بلافاصله تیم های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نزدیک به محل حادثه برای امدادرسانی به محل تصادف اعزام شدند.

وی اظهار داشت: در این حادثه ۱۳ نفر از مصدومان از مسافران مینی بوس توسط نیروهای ۱۱۵ گیلان به بیمارستان پورسینا رشت منتقل شدند.

سرهنگ حسین محمدپور فرمانده پلیس راه گیلان گفت : این حادثه غروب روز چهارشنبه ( بین ساعت ۱۷ تا ۱۸) براثر برخورد یکدستگاه مینی بوس با یکدستگاه کامیونت در محور رودبار – رشت در محدوده سراوان رخ داد.

وی علت حادثه را عدم توجه راننده مینی بوس به جلو عنوان و تصریح کرد: رانندگان به ویژه رانندگان وسائط نقلیه مسافربری بدلیل مسئولیت جان مسافران باید برای به سلامت رساندن مسافران به مقصد دقت و مقررات راهنمایی و رانندگی را بطور کامل رعایت کنند.

وی با یادآوری اینکه نظارت از سوی پلیس و شرکت های مسافربری تشدید شده است ، گفت: وسائط نقلیه مسافربری بایستی برای دیگر خودروها در رعایت مقررات الگوباشند تا ضمن فرهنگ سازی شاهد چنین مواردی در راه ها نباشیم.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.