مهندس عطائی شهردار منطقه 1 رشت:
    دیار زیتون/ مراسم تویع و معارفه شهردار منطقه یک رشت با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستان در دفتر این شهرداری برگزار شد. در این مراسم مهندس محمد پورناصرانی  شهردار کلانشهر رشت ضمن خیر مقدم به مهندس عطایی، اظهار کرد: توسعه و موفقیت هر سازمانی به مشارکت و همراهی کلیه کارکنان آن ...
تاریخ مخابره: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶  |  زمان: ۰۹:۳۷ ق.ظ  | شماره خبر: 14829   

 

 

دیار زیتون/ مراسم تویع و معارفه شهردار منطقه یک رشت با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستان در دفتر این شهرداری برگزار شد.

در این مراسم مهندس محمد پورناصرانی  شهردار کلانشهر رشت ضمن خیر مقدم به مهندس عطایی، اظهار کرد: توسعه و موفقیت هر سازمانی به مشارکت و همراهی کلیه کارکنان آن سازمان ارتباطی مستقیم دارد.

وی با قدردانی از همکاری تنگاتنگ کارکنان شهرداری منطقه یک تصریح کرد: امید است این همراهی و همکاری بی منت با شهردار جدید نیز مداومت داشته باشد.

مهندس عطایی شهردار جدید منطقه ۱ رشت نیز ضمن اظهار خرسندی از حضور در جمع کارکنان این شهرداری، بیان کرد: پست و صندلی مدیریتی امانتی برای همه ماست، بنابراین شایسته است تا در حفظ این امانت نهایت دقت و تلاش را داشته باشیم.

وی افزود: بزرگی انسانها نه به میز و سمت آنان بلکه با همت والای آنان شناخته می شود.

شهردار جدید منطقه یک با قدردانی از حسن اعتماد دکتر نصرتی تصریح کرد: امید است در ظل توجهات الهی و در سایه مشارکت و همراهی همکاران این منطقه علاوه بر تسهیل بیش از پیش در ارائه خدمت به شهروندان محدوده، گامی بلند در توسعه همه جانبه محلات منطقه و در نهایت توسعه شهر برداشته شود.

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.