رئیس اورژانس گیلان:
دیار زیتون/ رئیس اورژانس گیلان با اعلام اینکه ۳۰ تن از زلزله‌زدگان شب گذشته به اورژانس بیمارستان‌های شرق گیلان مراجعه کرده‌اند، گفت: بیشتر مصدومان شب گذشته، آسیب دیدگان پا و اندام تحتانی ناشی از تروما بوده‌اند. پیمان اسدی تعداد مصدومان شب گذشته زلزله در گیلان را ۳۰ تن اعلام کرد و گفت: شش تن از ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶  |  زمان: ۰۹:۵۴ ق.ظ  | شماره خبر: 14839   
دیار زیتون/ رئیس اورژانس گیلان با اعلام اینکه ۳۰ تن از زلزله‌زدگان شب گذشته به اورژانس بیمارستان‌های شرق گیلان مراجعه کرده‌اند، گفت: بیشتر مصدومان شب گذشته، آسیب دیدگان پا و اندام تحتانی ناشی از تروما بوده‌اند.

پیمان اسدی تعداد مصدومان شب گذشته زلزله در گیلان را ۳۰ تن اعلام کرد و گفت: شش تن از مصدومان در بخش‌های تخصصی گیلان بستری شدند که سه نفر از آن‌ها در اورژانس و سه نفر دیگر هم در مراکز تخصصی و بخش مورد مداوا قرار گرفتند.

وی بابیان اینکه بیمارستان‌های لنگرود، رودسر، لاهیجان و آستانه‌اشرفیه شب گذشته مصدومان زلزله را تحت مداوا قرار داده‌اند، افزود: همه مصدومان از مراکز درمانی مرخص شده‌اند و تنها یک نفر برای گرفتن خدمات بیشتر درمانی تحت مداوا قرارگرفته است.

رئیس اورژانس گیلان گفت: مصدومان حادثه شب گذشته دو نفر در بیمارستان شهید انصاری رودسر، دو نفر در بیمارستان شفا لاهیجان، یک نفر در بیمارستان امینی لنگرود و یک نفر دیگر نیز در بیمارستان کوثر آستانه‌اشرفیه بستری‌شده‌اند.

اسدی با اعلام اینکه بیشتر مصدومان شب گذشته آسیب دیدگان پا و اندام تحتانی ناشی از تروما بوده‌اند، خاطرنشان کرد: عمده مراجعه‌کنندگان زلزله‌زده شب گذشته براثر پیچ خوردن مچ پا و ضربه به سایر قسمت‌های اندام تحتانی براثر عجله و فرار از موضع موجب آسیب‌دیدگی شده‌اند و مصدومان ناشی از فروریختن آوار بر سر بسیار کم بوده است./فارس

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.