ادعای جالب نماینده رشت در خصوص تصمیم گیری های برخی مسئولین:
      دیار زیتون/ محمد صادق حسنی درباره احتمال تغییر در فرمانداری مرکز استان ابراز داشت: معمولا روال بر این است هر استانداری که بر مسند کار می نشیند شاهد تغییر و تحولاتی خواهیم بود احتمالا استاندار گیلان به دنبال این هستند که با بررسی مدیران و افراد دنبال نیروی تازه ای باشند و ...
تاریخ مخابره: شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶  |  زمان: ۰۵:۱۹ ق.ظ  | شماره خبر: 14851   

 

 

 

دیار زیتون/ محمد صادق حسنی درباره احتمال تغییر در فرمانداری مرکز استان ابراز داشت: معمولا روال بر این است هر استانداری که بر مسند کار می نشیند شاهد تغییر و تحولاتی خواهیم بود احتمالا استاندار گیلان به دنبال این هستند که با بررسی مدیران و افراد دنبال نیروی تازه ای باشند و این حق نماینده عالی دولت در استان است. وی در مورد این که آیا در مورد افراد جدید پیشنهاداتی به استاندار ارائه داده است نیز بیان داشت: طبیعی است که با نمایندگان در این زمینه ها صحبت می شود و با من نیز صحبت شده است ولی من عادت ندارم درباره شخص خاصی صحبت کنم و تنها در مورد شاخص هایی چون جوانگرایی و توانمندی پیشنهادات خودم را ارائه می دهم و انتصابات را حق طبیعی دولت می دانم.

نماینده رشت در پاسخ به پرسشی در مورد برگزاری انتخابات هیات کاراته استان و شنیده هایی از احتمال تلاش برای تاثیرگذاری در انتخابات نیز بیان داشت: من قبل از اینکه نماینده مجلس باشم یک مربی کاراته هستم. عمری کاراته کار کرده ام و زمانی رئیس هیات کاراته استان بودم . زمانی رئیس هیات کاراته بودم که خودم ورزشکار بودم نه به عنوان شخصی که از عرصه سیاسی وارد ورزش می شود. خودم را از خانواده این رشته ورزشی می دانم، ولی با این همه دخالت آن چنانی در تعیین رئیس هات کاراته نمیکنم که این یا آن رئیس باشد. ولی به عنوان ورزشکار نظراتمان را ارائه می دهیم. اگر هم قرار بود دخالت کنم حتما یک فردی را می گذاشتیم.

حسنی در ادامه گفت: یک بحثی که است کاراته در المپیک ورود کرد و باید برنامه ریزی کنیم که مدال المپیکی داشته باشیم. برای همین معتقدیم رئیس هیات کاراته باید ورزشی باشد. ما نیروهای خیلی خوبی پرورش دادیم. ولی با اوضاع و احوال فعلی کار را به اشخاصی می سپریم که اطلاعی از این رشته ورزشی ندارند.

وی در پاسخ به این سوال که معمولا حضور افراد غیرورزشی با این دلیل بیان می شود که می توانند در جذب مالی و اسپانسر موفق کنند خاطرنشان کرد: اسپانسر یک مساله و رئیس هیات یک مساله دیگر است. اسپانسر به معنای آن نیست که حتما باید به عنوان رئیس هیات حضور داشته باشد و اصلا این با اهداف اسپانسرینگ متضاد است.وی ادامه داد: باید در ابتدا این مساله را بررسی کرد کسانی که از یک نهاد دیگر مثل شورای شهر در هیات ورزشی حضور پیدا می کنند در انجام وظایف خودشان کارشان را به راحتی و درست انجام می دهند که در عرصه های دیگر مثل ورزش ورود می کنند؟ آیا وضعیت شهر اکنون عالی شده است که عضو شورای شهر بخواهد کاراته را هم داشته باشد.

نماینده رشت به مخالفتش با حضور عبدالرضا بی آزار سرپرست سابق هیات کاراته استان اشاره و اظهار داشت: من خودم عضو فراکسیون امید هستم و آقای بی آزار رئیس یکی از احزاب تاثیرگذار اصلاح طلب است و نزدیکی سیاسی فراوانی با یکدیگر داریم. ایشان جزوء لیست انتخاباتی بود که من در بستن آن نقش داشتم و از لحاظ مدیریتی نیز ایشان را تایید می کنم.ولی من به ایشان گفتم کاراته هدف متفاوتی دارد. ما نباید نگاهی سیاسی به این کار داشته باشیم، متاسفانه مدیرکل ورزش و جوانان ما برای این که مدیریت خودش را حفظ کند علاقمند به این اقدامات سیاسی و لابیهای نمایندگان برای انتصابات است. ورزش نباید اینقدر سیاسی شود که نمایندگان دخالت کنند و شاهد آن باشیم عرصه برای ورود افراد غیر سیاسی به راحتی باز شود. متاسفانه بسیاری از تصمیمات شبانه در قلیان سراها و کافی شاپ ها انجام می شود که جای تاسف دارد.من اگر انتقادی میکنم در همین راستا است، وگرنه با شخص و افراد کاری ندارم./گیل خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.