معاون پدافند غیرعامل کشور:
      به گزارش دیار زیتون، مراسم حماسه ۹ دی همایش «میثاق امت با ولایت» با حضور گسترده مردم و مسئولین رودبار در مصلی امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد. معاون پدافند غیرعامل کشور در این همایش با اشاره به اینکه  فتنه ۸۸ تمام نشده و فتنه دیگری در راه است، به لزوم بازگویی، ...
تاریخ مخابره: شنبه ۹ دی ۱۳۹۶  |  زمان: ۲۰:۳۳ ب.ظ  | شماره خبر: 15044   

 

 

 

به گزارش دیار زیتون، مراسم حماسه ۹ دی همایش «میثاق امت با ولایت» با حضور گسترده مردم و مسئولین رودبار در مصلی امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد.

معاون پدافند غیرعامل کشور در این همایش با اشاره به اینکه  فتنه ۸۸ تمام نشده و فتنه دیگری در راه است، به لزوم بازگویی، تحلیل و بررسی ابعاد و زوایای فتنه ۸۸ تاکید کرد و یادآور شد: تاریخ ایران اسلامی پر است از فتنه جویی های آمریکایی ها که ضروری است همه تاریخ را مرور کنیم تا اتفاقات تلخ فتنه ۸۸ در کشور تکرار نشود.

دکتر زارعی به دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت و بیان کرد: مدیریت صنعت نفت در هشت سال دفاع مقدس تاکنون، پیشرفت و دستیابی به انرژی هسته ای از دستاوردهایی است که ثابت کرده ایم می توانیم به تکنولوژی دست یابیم و روی پای خود بایستیم.

به گفته وی، آمریکا و ایادیش از اقتدار و توان دفاعی ایران اسلامی خوف و وحشت دارند و توان مقابله با این توانمندی را ندارد.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان یانکه فتنه ۸۸ را باید درست بشکافیم، اضافه کرد: باید با شکافتن فتنه ۸۸ و تبیین آن بین مردم، ضمن بصیرت افزایی، جلوی فتنه های دیگر را بگیریم.

زارعی، با تاکید بر اینکه نباید دشمن را گُم کنیم، اظهار کرد: آمریکا و انگلیس از اولین روز پیروزی انقلاب اسلامی با ترفند و توطئه های مختلف به دنبال این بودند تا انقلاب را متوقف کنند.

وی با بیان «تقلب» رمز فتنه ۸۸ بود، اذعان کرد: عناصر فتنه با حمایت آمریکا و انگلیس بحث تقلب در انتخابات را جرقه ای برای فتنه قرار دادند تا مردم را دچار تردید و نسبت به مسئولین بی اعتماد کنند.

معاون پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه، فتنه ۸۸ تلخ ترین و پرخسارت ترین و توطئه هماهنگ شده بین دشمنان داخلی و خارجی بود، گفت: بصیرت اجازه گم شدن دشمن را نمی دهد و می توانیم فتنه های آینده را خنثی کنیم.

دکتر زارعی، با اشاره به حوادث اخیر کشور بیان کرد: در شرایطی که مردم با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند مسئولین حرف قطع یارانه و گران شدن بنزین را مطرح می کنند.

وی، عدم تدبیر مسئولان را دلیل گله مندی مردم دانست و بیان کرد:اگر مردم گله مند هستند و اعتراض دارند به دلیل عدم تدبیر مسئولان است بجای اینکه امیدواری ایجاد کنند زمینه را برای ناآرامی در کشور فراهم می کنند.

معاون پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کشور پس از فتنه ۸۸ رقم خورد، یادآور شد: پس از فتنه ۸۸ بسیاری از قراردادها لغو شد، تحریم ها کلید خورد و همین امر آغاز گر بسیاری از مشکلات در کشور شد.

زارعی، افزود: کسانی که نان مملکت را می خورند درد مردم را خواهند فهمید آنوقت صنعت نساجی کشور را تعطیل نمی کنند تا کارگرانش بیکار شوند و درهای واردات را به روی کشور وا کنند.

وی با تاکید بر اینکه فتنه ۸۸ تمام نشده است، ساکت شده، گفت: دشمن بعد از حماسه ۹ دی مایوس شد و به فتنه گری ادامه نداد.

معاون پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه داعش محصول فتنه ۸۸ است، گفت: پس از  فتنه ۸۸ بسیاری از وقایع در کشور شکل گرفت.

زارعی با بیان اینکه مسئولین در رفع مشکلات مردم نباید بی تدبیری کنند، تصریح کرد: مردم به حرف آقایان در انتخابات اعتماد و باور کردند نباید الان به مشکلات مردم بی توجه بود.

وی اطاعت از ولایت فقیه و فرامین رهبری را بسیار ارزشمند و راه حصول سعادت و موفقیت دانست و یادآور شد: راه بصیرت گوش به فرمان رهبری بودن است.

 

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.