استاندار گیلان:
دیار زیتون/ مصطفی سالاری در مراسم تودیع و معارفه فرماندار رشت در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه وظیفه ماست که به مطالبه و شکایت مردم توجه جدی داشته باشیم اظهار کرد: همه ما در قبال معیشت، اشتغال، بهداشت، فرهنگ، نشاط اجتماعی و آزادی بیان مردم برای ارائه نقدها و گلایه‌ها مسئول هستیم. ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶  |  زمان: ۰۸:۲۶ ق.ظ  | شماره خبر: 15048   

دیار زیتون/ مصطفی سالاری در مراسم تودیع و معارفه فرماندار رشت در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه وظیفه ماست که به مطالبه و شکایت مردم توجه جدی داشته باشیم اظهار کرد: همه ما در قبال معیشت، اشتغال، بهداشت، فرهنگ، نشاط اجتماعی و آزادی بیان مردم برای ارائه نقدها و گلایه‌ها مسئول هستیم.

وی با تأکید بر اینکه باید در میان مردم حاضرشده تا به‌راحتی به ما دسترسی داشته باشند گفت: پاسخگویی به مردم وظیفه جدی همه دستگاه‌هاست و حتی نهادهای نظامی نیز از این قاعده مستثنا نیستند

استاندار گیلان بیان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در دسترس ترین افراد برای مردم هستند، آن‌ها به‌عنوان ظرفیتی برای ما مسئولان می‌توانند حرف‌ها و گلایه‌های مردم را دریافت و به ما منتقل کنند.

وی با اذعان به اینکه مردم زودتر از ما نارسایی‌ها را می‌بینند افزود: خدشه وارد شدن در امید مردم ضعف همه ماست و همه برای تقویت امید مردم وظیفه داریم و باید بیش از نیمی از جلسه‌های فرمانداری بایستی با مردم باشد تا بایستی نارسایی‌ها را مستقیم از مردم دریافت و برای رفع مشکلات تلاش شود.

 سالاری بابیان اینکه هرگونه خلل و خدشه در امید مردم از عملکرد ما نشأت می‌گیرد تصریح کرد: اگر نارسایی وجود دارد باید با صدای بلند بگوییم و انتقاد دستگاه‌ها از یکدیگر نه‌تنها تضعیف آن دستگاه محسوب نمی‌شود بلکه باعث تقویت آن دستگاه می‌شود و اگر عملکرد مثبتی داشته باشیم باعث پویایی جامعه و رضایتمندی روزبه‌روز مردم از انقلاب می‌شویم.

وی با اشاره به اینکه همه به‌عنوان حلقه‌های یک زنجیره، رسالتی جز خدمت به مردم نداریم بیان کرد: هدف آرمانی ما در گرو کارکردن بهتر برای مردم است و از همه نهادهای قضایی، ائمه جمعه و قوای سه‌گانه در استان می‌خواهم که با روحیه تعامل و کارکردن برای مردم دست‌به‌دست هم دهند و برای رفع مشکلات تلاش کنند و اگر با این رویکرد دست‌به‌دست هم بدهیم و برای رفع مشکلات مردم به‌ویژه جوانان با شجاعت گام برداریم.

استاندار گیلان با تأکید بر اینکه یقیناً با همت جمعی مشکلات جامعه مرتفع می‌شود گفت: من به این فضا در استان گیلان امیدوار هستم و باید از مواهب الهی بی‌نظیر موجود در استان کمال بهره را ببریم. در پایان این مراسم با سید محمد احمدی به‌عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان رشت جایگزین سیروس شفقتی شد./فارس

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.