رئیس ورزش و جوانان شهرستان رودبار خبر داد:
      به گزارش دیار زیتون، جلسه اتاق فکر رسانه و نشست هم اندیشی و نقد و بررسی اصحاب رسانه در حوزه ورزش با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، مدیر دفتر مراجعات مردمی نماینده شهرستان و مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان در دفتر اداره ورزش و جوانان رودبار ...
تاریخ مخابره: سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۲:۰۶ ب.ظ  | شماره خبر: 15148   

 

 

 

به گزارش دیار زیتون، جلسه اتاق فکر رسانه و نشست هم اندیشی و نقد و بررسی اصحاب رسانه در حوزه ورزش با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، مدیر دفتر مراجعات مردمی نماینده شهرستان و مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان در دفتر اداره ورزش و جوانان رودبار برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار در این نشست، ضمن خیرمقدم گویی، به تشریح اهمیت پیوند ورزش با رسانه پرداخت و بیان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بازوان ورزش و جوانان در پیگیری و اجرای امور هستند.

فاضل بازیار، تعامل و همدلی بین نماینده و فرماندار با اداره ورزش شهرستان را ستودنی عنوان کرد و یادآور شد: این تعامل و همدلی سبب پویایی و تحول در ورزش شهرستان شده است.

وی با بیان اینکه برخی افراد خواسته های نامعقول دارند، گفت: بلاتکلیف بودن استادیوم ورزشی رستم آباد و استخر بانوان رودبار از مهمترین مطالبات مردم شهرستان بود که با همت فرماندار و نماینده شهرستان دوباره به جریان افتاد.

رئیس اداره ورزش و جوانان رودبار از تخصیص قریب ۷ میلیارد تومان اعتبار برای ورزش و جوانان این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: از این میزان اعتبارات؛ ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به استادیوم ورزشی رستم آباد، یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای تکمیل استخر بانوان رودبار، یک میلیارد ۴۰۰ میلیون تومان جهت تعمیرات زیرساخت های ورزشی و همچنین ۴۰۰ میلیون تومان جهت تعمیر سالن ورزشی مدرسه ۲۲ بهمن منجیل و ۸۰۰ میلیون تومان جهت تجیز سالن ورزشی رستم آباد اختصاص یافت.

بازیار تصریح کرد: ۳۴ دیدار رسمی فرماندار با ورزشکاران و همچنین ۱۸ نشست نماینده شهرستان با وزیر ورزش نشان دهنده اهمیت و جایگاه ورزش نزد مدیران شهرستان است.

وی، وسعت و پراکندگی شهرستان را یکی از دلایل افزایش مشکلات موجود دانست و اظهار کرد: طی کردن خط رأس شهرستان رودبار تنها ۴ ساعت زمان می طلبد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، با بیان اینکه ورزش رودبار به نسبت مقایسه با سالهای گذشته رشد داشته است، اظهار کرد: حمایت از هیئت های ورزشی، اختصاص سالن رایگان، اعطای تجهیزات رایگان ورزشی به روستاها، توجه به ورزش همگانی و تجلیل از قهرمانان ورزشی از جمله اقدامات انجام گرفته است.

بازیار با بیان اینکه برخی از ورزشکاران در مسابقات غیر رسمی حضور پیدا می کنند، اضافه کرد: برخی از ورزشکاران پس از حضور در مسابقات غیر رسمی مقام هایی را کسب می کنند و سطح شهر را بنر باران می کنند که ارزش بنر ها از مدال و مقام آنها بالاتر است.

وی ضمن خواستار تعامل و ارتباط بیشتر ورزشکاران با هیئت های ورزشی و اداره ورزش رودبار، اظهار کرد: کلیه اعزام مسابقات باید زیر نظر اداره ورزش و هیئت های ورزشی صورت پذیرد.

رئیس  ورزش و جوانان شهرستان رودباربا بیان اینکه در رودبار سیاست وارد ورزش شهرستان نشده، تصریح کرد: در سالهای اخیر فرماندار و نماینده حتی یکبار هم در عزل و نصب های هیئت های ورزشی دخیل نبوده اند.

بازیار به نقش تاثیرگذار و تعیین کننده رسانه ها و خبرنگاران در پیشبرد اهداف اشاره و بیان کرد: رسانه ها همانند گذشته کمک رسان ورزش باشند.

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.