مهندس سیروس سلخوری شهردار لوشان اظهار کرد:با توجه به اخطارهای مکرر هواشناسی در چند روز اخیر، شاهد برف وباران فراوانی در شهرلوشان هستیم و بر این اساس تمامی کارکنان شهرداری برای مقابله با برف وسیل احتمالی بسیج شده‌اند. سلخوری تصریح کرد: اقدامات در مرحله پیش‌بینی، پیشگیری و آماده‌باش بوده و امیدواریم در مرحله مقابله و ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶  |  زمان: ۰۹:۰۵ ق.ظ  | شماره خبر: 15233   

مهندس سیروس سلخوری شهردار لوشان اظهار کرد:با توجه به اخطارهای مکرر هواشناسی در چند روز اخیر، شاهد برف وباران فراوانی در شهرلوشان هستیم و بر این اساس تمامی کارکنان شهرداری برای مقابله با برف وسیل احتمالی بسیج شده‌اند.
سلخوری تصریح کرد: اقدامات در مرحله پیش‌بینی، پیشگیری و آماده‌باش بوده و امیدواریم در مرحله مقابله و اتفاق احتمالی که ممکن است به‌وجود آید بتوانیم به خوبی مدیریت کنیم.
وی یادآور شد: در این رابطه بحث آمادگی کامل مدیران شهرداری لوشان، نیروهای انسانی و ماشین آلات به همراه تجهیزات است و همه ی پرسنل در حوزه بحران در محل کار حضور خواهند داشت.
شهردار لوشان اذعان داشت: تمام اقدامات پیشگیرانه توسط ستاد بحران شهرداری لوشان در نظر گرفته شده و تمهیدات لازم اندیشیده شده است که انشاءالله انتظار داریم بارندگی برف و باران خیر و برکت را برای همه در بر داشته باشد وبدون تلفات ایجاد شود

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.