‍ پروفسور کرمی در همایش گفتمان سبک زندگی اسلامی رودبار:
      به گزارش دیار زیتون، همایش گفتمان سبک زندگی اسلامی با حضور فرمانده سپاه ناحیه رودبار، جمعی از مردم و مسئولین و با سخنرانی پروفسور علی کرمی استاد دانشگاه و محقق و نویسنده مطرح کشور کانون امام خمینی (ره) رودبار برگزار شد. پروفسور کرمی در این همایش با اشاره به کینه توزی ها ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶  |  زمان: ۰۸:۴۵ ق.ظ  | شماره خبر: 15301   

 

 

 

به گزارش دیار زیتون، همایش گفتمان سبک زندگی اسلامی با حضور فرمانده سپاه ناحیه رودبار، جمعی از مردم و مسئولین و با سخنرانی پروفسور علی کرمی استاد دانشگاه و محقق و نویسنده مطرح کشور کانون امام خمینی (ره) رودبار برگزار شد.

پروفسور کرمی در این همایش با اشاره به کینه توزی ها و دشمنی های بیگانگان علیه نظام اسلامی، به تشریح ابعاد مختلف مقابله دشمن با نظامی اسلامی پرداخت و بیان کرد: دشمن در چهار دهه انقلاب از مقابله با نظام اسلامی دست برنداشته و دائم به روش های مختلف در صدد ضربه زدن به نظام بوده است.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در این چهار دهه از عمر با برکت این نظام، اظهار کرد: بچه های انقلابی در زمینه های علمی، فناوری، نظامی و … شاهکار کردند.

این پژوهشگر و استاد دانشگاه با بیان اینکه دشمن با جنگ سخت در مقابل نظام اسلامی ناکام ماند، گفت: دشمن اکنون با ابزار جنگ نرم وارد میدان نبرد با اسلام شده است.

پروفسور علی کرمی به آسیب های فضلی مجازی و ترکش های جنگ نرم دشمن، اظهار کرد: دشمن با جنگ نرم، تفکر برخی جوانان و حتی مدیران را هم تغییر داده است.

وی با اشاره به توانمندی ها و پتانسیل های ایران اسلامی، بیان کرد: برای شناخت ایران، کافی است خارج از ایران زندگی نموده و از دور باید این کشور عزیز را نگاه کرد

این استاد دانشگاه با بیان اینکه برای اصلاح جامعه باید اول خود را درست کرد، گفت: عده ای عرضه اداره خانواده خود را ندارند، میخواهند جامعه را اداره کنند!

پروفسور کرمی با اشاره به معضل خروج بی شمار نخبگان از کشور، عدم توجه و زیرساخت های موجود را دلیل اصلی فرار مغزها در کشور دانست و اذعان کرد: سالانه ۱۸۰ هزار نخبه از کشور می روند و این یک فاجعه بزرگ است.

وی تصریح کرد: بزرگترین معدن و گوهر جامعه سرمایه انسانی و نخبگان هستند.

این متخصص بیوتکنولوژی پزشکی با اشاره به مضرات محصولات تراریخته، اظهار کرد: عده ای میخواهند برنج و محصولات کشاورزی تان را تراریخته کنند و متاسفانه برخی محصولات تراریخته شده به سفره های مردم آمده است.

کرمی با اشاره به آسیب های فضای مجازی و ماهواره، به الگوسازی دشمن برای جوانان، هشدار داد و یادآور شد: دنیای غرب الگوی خوبی برای جامعه اسلامی نیست. رفتار و الگوی غربی بنیان خانواده را هدف قرار داده است.

وی در ادامه به تشریح اوج بی بندوباری و تزلزل بنیان خانواده در جامعه غربی پرداخت و بیان کرد: بنیان خانواده در غرب به حدی فرو پاشیده که افراد با حیوان ازدواج می کنند.

این محقق و استاد دانشگاه با اشاره به ناکارآمدی شورای انقلاب فرهنگی، اظهار کرد: شورای انقلاب فرهنگی بسیار منفعلانه عمل می کند.

پروفسور کرمی خطاب به ناکارآمدی برخی مدیران در کشور، بیان کرد: افراد اگر توان مدیریت ندارند استعفا دهند.

وی با اشاره به افزایش آمار خودکشی ها و تنش های اجتماعی در جامعه، متذکر شد: خودکشی ها و تنش ها در جامعه هشدار است.

این استاد دانشگاه با اشاره به ظواهر زننده برخی هنرمندان، اظهار کرد: برخی هنرمندان و سلبریتی ها که خود را الگوی جامعه می دانند، با لباس ها و شکل و شمایل خیلی بد در اجتماع  حاضر می شوند.

کرمی با بیان اینکه وضعیت حجاب در دانشگاه ها خوب نیست، گفت: دانشجوها در دانشگاه های امروز با هزار قلم  آرایش حاضر می شوند، انگار به مراسم عروسی آمدند.

وی با بیان اینکه مطالبه گری باید با ادب و احترام باشد نه فحاشی، اظهار کرد: اسلام فقط به شعار و نماز خواندن نیست، بلکه عمل است، باید در «عمل» به داد مردم رسید، نه «شعار»

این پژوهشگر و محقق با بیان اینکه برخی بخاطر ملاحظات سیاسی، «حرف» نمی زنند، گفت: برای رسیدگی به مشکلات مردم و انتقادکردن، باید ملاحظات سیاسی را کنار گذاشت.

پروفسور کرمی با بیان اینکه سبک زندگی برخی افراد بسیار تغییر کرده و سمت و سویی غربی دارد، اظهار کرد: هنرمندان ما بجای فرزند، سگ پرورش می دهند

وی با اشاره به اینکه دشمن تفنگ هایش عوص شده، به تشریح ابعاد مختلف جنگ نرم دشمن پرداخت و بیان کرد: ماهواره و شبکه های اجتماعی ابزار جدید دشمن علیه نظام اسلامی است

این محقق و استاد دانشگاه با بیان اینکه هدف اصلی دشمن تخریب بنیان های خانواده است، متذکر شد: سبک زندگی اسلامی باید سرلوحه کار مدیران و دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

پروفسور کرمی با اشاره به وضعیت اسف بار معیشت و اقتصاد مردم، خواستار پاسخگویی قوای سه گانه مردم شد و بیان کرد: عدالت اجتماعی و اوضاع اقتصادی باید اصلاح شود

به گفته وی، آسیب های اجتماعی در کشور بسیار جدی است.

این متخصص بیوتکنولوژی پزشکی با بیان اینکه عده بر سر درمان ما تجارت می کنند، گفت: مافیای درمان اجازه پیشرفت علمی و پزشکی را نمی دهند

کرمی در ادامه  با گریزی به مافیای واردات برنج در کشور، گفت: مافیای وارداتی برنج کشور، شش نفر هستند.

وی خطاب به رئیس سازمان بودجه و برنامه کشور، متذکر شد: مدیرکل بودجه و برنامه ریزی سردسته باند تراریخته کشور است، آقای نوبخت با حمایت از سر دسته تراریخته، با سلامت مردم تجارت نکنید.

این متخصص بیوتکنولوژی پزشکی تصریح کرد: ۷۰ درصد روغن های بازار زیر نظر یک کمپانی عربستانی هستند.

پروفسور کرمی یادآور شد:۷۰ درصد داروها در آلمان منشا گیاهی دارند و در حالی که در ایران ۹۰ درصد داروها منشا شیمیایی دارند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه اصلاح جامعه باید از مدیران شروع شود، گفت: مدیر کاخ نشین درد مردم کوخ نشین را نمی فهمد

کرمی تصریح کرد: مشکلات فرهنگی با راهکارهای فرهنگی درست می شود.

وی با اشاره به عملکرد منفعلانه سازمان مدیریت بحران، اذعان کرد تا برف می شود پایتخت به هم می ریزد، این نشان دهند عدم مدیریت صحیح در ستاد مدیریت بحران است.

این پژوهشگر و محقق، معتقد است: بحزان کشور برف، زلزله و… نیست، بحران مدیریت است.

کرمی یادآور شد: فردی که ۸۰ هزار تومان سرقت کرده دستش را قطع می کنند، اما آقای «ب . ز»  با ۸ هزار میلیارد اختلاس، در هتل زندان زندگی می کند

وی با بیان اینکه برخی مدیران خلاف بیانات مقام معظم عمل می کنند، گفت: اگر بچه بسیجی ها، سپاهی ها و ارتش ها نبودند، کشور نبود.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.