فرمانده سپاه قدس:
      به گزارش دیار زیتون مراسم بهره برداری از پروژه آبرسانی روستای لیاول سفلی با خضور سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان، امام جمعه، فرماندار، نماینده، فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از مسئولین و مردم در لیاول سفلی خورگام برگزار شد. فرمانده سپاه قدس گیلان در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۹:۴۹ ب.ظ  | شماره خبر: 15304   

 

 

 

به گزارش دیار زیتون مراسم بهره برداری از پروژه آبرسانی روستای لیاول سفلی با خضور سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان، امام جمعه، فرماندار، نماینده، فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از مسئولین و مردم در لیاول سفلی خورگام برگزار شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار کرد: انقلاب اسلامی با پیروزی خود دنیا را به چالش کشید و تمام معادلات دشمنان را به هم ریخت.

سردار محمدعبدالله پور با بیان اینکه ۴ دهه در تحریم دشمن هستیم، گفت: دشمن در این ۴۰ سال، هر کاری توانسته علیه نظام کرده است.

به گفته وی،اختلاف افکنی یکی از ترفندهای دشمن است تا بتواند به اهداف شومش دست یابد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ایستادگی در مقابل استکبار را از امام راحل آموختیم، اظهار کرد: مشکل دشمن با این دولت و آن دولت نیست، آنها با اصل نظام اسلامی مشکل دارند و هیچگاه دست از دشمنی با کشور بر نخواهند داشت.

سردار عبدالله پور با اشاره به بدعهدی های آمریکا در برجام، بیان کرد:  برجام نمونه ای از بدعهدی آمریکایی هاست و عیلرغم تعهداتی که داده است روز بروز بر دشمنی و کینه جویی خود می افزاید.

وی، توانمندی ایران در بُعد نظامی را بسیار قدرتمند ارزیابی کرد و یادآور شد: اگر دشمن از چهار طرف بخواهد به کشور هجوم بیاورد باز نمی تواند خدشه ای به کشور وارد کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به دستگیری دریانوردان آمریکایی، بیان کرد: دستگیری دریانوردان آمریکایی، برای آنهایی که در بُعد تجهیزات و امکانات حرفی برای گفتن دارند، بسیار ذلت بار بود و قدرت و توان نظامی و دفاعی کشور را به همگان نشان داد.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه به فرمان رهبر معظم انقلاب در یکصد دهستان کشور قرارگاه پیشرفت و آبادانی شکل گرفته، گفت: دهستان درفک رودبار یکی از سه دهستان پیشرفت و آبادانی گیلان است.

به گفته وی، ترویج فرهنگ زندگی ایرانی و اسلامی، رفع مشکل بیکاری و ایجاد زیر ساخت ها و رسیدگی به سلامت مردم از اهداف شکل گیری قرارگاه پیشرفت و آبادانی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی، اذعان کرد:۸۰ درصد از سه هزار مسجد استان گیلان بسته است و این مهم بسیار نگران کننده است.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه با مشارکت سپاه و سایر نهادها یک هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی مددجویان طی یک سال احداث گردید، اضافه کرد: بیش از دوهزار مددجوی کمیته امداد در گیلان همچنان فاقد مسکن هستند.

وی ادامه داد: طبق آمار قریب به ۴هزار مددجوی بهزیستی یک تا بیش از پنج معلول فاقد مسکن هستند، که می بایست برای آنها هم تصمیماتی گرفته شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه یک ریال از پول پروژه های سپاه به این نهادبر نمی گردد، گفت: تمامی اعتبارات در مناطق محروم برای رفع محرومیت زدایی هزینه می شود.

سردار عبدالله پور، ولایت را رمز پایداری انقلاب دانست و بیان کرد: اگر امام نبود نمی توانستیم کشور را نگه داریم و حصرت آقا نبود نمی توانستیم کشور را به جلو پیش ببریم.

وی با بیان اینکه گوش به فرمان ولایت بودن به شعار نیست، تصریح کرد: هرکس فاصله اش را با ولایت تنظیم کند شناختش آسان می شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ولایت پذیری در شعار نیست، گفت: مردم نمی پذیریند فردی شعار ولایت بدهد اما در جای گرم و نرم بنشیند و به فکر رفع مشکلات مردم نباشد.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه مقام معظم رهبری از اختلاف خوشش نمی آید، اذعان کرد: هر کس به دنبال اختلاف افکنی باشد از ولایت نیست.

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.