نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان:
    به گزارش دیار زیتون، مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن، همزمان با سراسر کشور، با حضور مردم غیور، انثلابی و همیشه در صحنه رودبار در این شهر برگزار شد. نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در این همایش حماسه حضور مردم دیار زیتون، ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم رودبار در راهپیمایی ۲۲ ...
تاریخ مخابره: دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۶:۱۹ ب.ظ  | شماره خبر: 15354   

 

 

به گزارش دیار زیتون، مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن، همزمان با سراسر کشور، با حضور مردم غیور، انثلابی و همیشه در صحنه رودبار در این شهر برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در این همایش حماسه حضور مردم دیار زیتون، ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم رودبار در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: حضرت امام (ره) و شهدا معیار و معمار انقلاب اسلامی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین تسخیری تصریح کرد: حضور کم نظیر مردم در راهپیمایی نشان داد که همانند گذشته محکم و استوار پای این انقلاب ایستاده اند.

وی به حضور پررنگ نسل و چهارم انقلاب، بیان کرد: حضور نسل چهارمی ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیانگر جوشش و پویایی انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه امام (ره) ایمان قلبی به خدا و مردم داشت، اذعان کرد: انقلاب حضرت امام (ره) الهی، مردمی و هدفمند بود.

حجت الاسلام تسخیری با بیان اینکه دشمن مدعی بود که انقلاب اسلامی شش ماه بیشتر دوام نمی آورد، گفت: به لطف خداوند، انقلاب اسلامی ایران دارد وارد دهه پنجم می شود.

وی با استناد از فرمایشات گوهربار امام راحل مبنی بر جهانی بودن انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در حال صدور به جهان است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به کینه توزی های دشمن علیه نظام اسلامی، بیان کرد: دشمن در این چهل سال، هر روز علیه نظام اسلامی توطئه می کرد.

تسخیری با بیان اینکه انقلاب اسلامی، بدون مرز است، گفت: انقلاب اسلامی با معماری امام خمین (ره) آغاز شد و اکنون با رهبری حضرت امام خامنه ای ادامه و استمرار می یابد.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی همچون استخوانی بر گلوی یاوه گویان و دشمنان است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به حضور پرشور مردم رودبار در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: مردم دیار زیتون حماسه ای تماشایی خلق کردند.

حجت الاسلام تسخیری با بیان اینکه انقلاب اسلامی حرف اول منطقه و جهان را می زند، به تشریح ابعاد مختلف دشمنی های بیگانگان علیه نظام اسلامی پرداخت و بیان کرد: فتنه اقتصادی یکی از حربه های امروز دشمن، علیه نظام اسلامی است.

وی تصریح کرد: مردم اگر چه نسبت به عملکرد برخی مسئولین نظام گله مندند، اما سفت و محکم پای نظام و انقلابشان ایستادند.

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.