فرمانده سپاه رودبار خبر داد:
    به گزارش دیار زیتون، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رودبار از اعزام ۲۲۰ نفر از دانش آموزان شهرستان در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد. سرهنگ پاسدار جاوید فلاح در حاشیه اعزام راهیان نور دانش آموزی شهرستان رودبار در گفتگو با خبرنگار دیار زیتون، اظهار کرد: این تعداد دانش آموز ...
تاریخ مخابره: سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۱:۳۳ ق.ظ  | شماره خبر: 15380   

 

 

به گزارش دیار زیتون، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رودبار از اعزام ۲۲۰ نفر از دانش آموزان شهرستان در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.

سرهنگ پاسدار جاوید فلاح در حاشیه اعزام راهیان نور دانش آموزی شهرستان رودبار در گفتگو با خبرنگار دیار زیتون، اظهار کرد: این تعداد دانش آموز بهمراه عوامل اجرایی به وسیله ۵ دستگاه اتوبوس برای بازدید از مناطق عملیاتی اعزام شدند.

وی با تاکید بر انتقال مفاهیم و ارزش های انقلاب اسلامی به نسل جدید، بیان کرد: اردوهای راهیان نور بهترین روند انتقال ارزشهای اسلامی، انقلابی و معارف شهدا و دفاع مقدس به این قشر پویا است.

فرماانده سپاه شهرستان رودبار با اشاره به اهمیت محتوایی اردوهای راهیان نور، اذعان کرد: برای آشنایی بیشتر دانش آموزان با سیره و مسلک شهدا، نیاز است اردوهای راهیان نور دانش آموزی از لحاظ محتوایی تقویت شود که در

وی اضافه کرد: دانش آموزان شهرستان رودبار در اردوی چهار روزه از مناطق شلمچه، هویزه و اروندکنار و… بازدید خواهند کرد.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.