مسئول اداره آموزش ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
      به گزارش دیار زیتون، مراسم یادواره شهدای گرانقدر علی آباد با حضور مردم و مسئولین و با سخنرانی سردار فرقانی مسئول آموزش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مسجد علی آباد پایین برگزار شد. مسئول اداره آموزش ستاد کل سپاه در این مراسم با بیان اینکه به فرهنگ شهادت افتخار می کنیم، گفت: ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 20 فوریه 2018  |  زمان: 10:38 ق.ظ  | شماره خبر: 15430   

 

 

 

به گزارش دیار زیتون، مراسم یادواره شهدای گرانقدر علی آباد با حضور مردم و مسئولین و با سخنرانی سردار فرقانی مسئول آموزش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مسجد علی آباد پایین برگزار شد.

مسئول اداره آموزش ستاد کل سپاه در این مراسم با بیان اینکه به فرهنگ شهادت افتخار می کنیم، گفت: شهدا سند افتخارِ انقلاب اسلامی هستند.

سردار فرقانی با اشاره به توانمندی های نظامی و ایمانی ایران اسلامی، این اقتدار را مرهون تفکر و اندیشه بسیجی دانست و بیان کرد: ایران هر زمانی بخواهد پوزه دشمن را به خاک می مالد.

به گفته وی، انقلاب اسلامی تضمین کننده امنیت کشورهای منطقه شده و این امنیت و اقتدار را مرهون خون پاک شهدا هستیم

مسئول اداره آموزش ستاد کل سپاه  با بیان اینکه بصیرت سیاسی، اعتقادی، فرهنگی لازمه ادامه راه انقلاب و پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی است، گفت: باید مراقب فریب دشمن شویم.

سردار حسن فرقانی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبتی بر رویکرد اقتصاد مقاومتی، تحقق این رویکرد را گره گشای مشکلات اقتصادی کشور برشمرد و بیان کرد: با ابزار اقتصاد مقاومتی می توانیم در مقابل جنگ اقتصادی دشمن پیروز شویم.

وی با تاکید بر حفظ ارزشها و آرمان های انقلاب اسلامی، اظهار کرد: ۱۴۰۰ سال طول کشید تا امام راحل در خمین ندای «هل من ناصر ینصرنی» امام حسین(ع) را لبیک گفت و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.

مسئول اداره آموزش ستاد کل سپاه با اشاره به اینکه دشمن از چهل سال پیش براندازی انقلاب در دستور کار خود قرار داد، گفت: توطئه ها، فتنه ها و نیرنگ های دشمن تمام شدنی نیست.

فرقانی با بیان اینکه دشمن در جنگ سخت مقابل نظام اسلامی ناکام ماند، اظهار کرد: امروز دشمن با جنگ نرم وارد مقابله با ایران اسلامی شده است.

وی با تاکید بر بصیرت افزایی هر چه بیشتر مردم و مسئولین در مقابل فتنه های دشمن، متذکر شد: دشمن اخیراً با فتنه هوشمند وارد میدان شده است.

مسئول اداره آموزش ستاد کل سپاه، با بیان اینکه تحقق گفتمان تجزیه طلبان با محوریت اهل سنت، اسلام سکولار و عثمانی گرایی با محوریت ترکیه سه گفتمان دشمن علیه نظام اسلامی است، گفت: رواج بی تفاوتی و بی غیرتی در کشور یکی دیگر از دسیسه های دشمن است.

سردار فرقانی با تاکید بر اینکه دشمن با عوامل داخلی به دنبال تحقق اهدافش است، گفت: اثبات ناکارامدی نظام با محوریت ولایت یکی دیگر از توطئه های دشمن است.

وی، بقای انقلاب اسلامی را متاثر از وجود ولایت دانست و بیان کرد:، امنیت، توسعه و پیشرفت نظام اسلامی مرهون ولایت است.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.