در شورای اداری شهرستان رودبار؛
    دیار زیتون/ در حاشیه جلسه شورای اداری رودبار که با حضور نماینده، فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین برگزار شد. گفتنی است، علی اکبر پورعلی و محمد اسماعیل حبیبی بعنوان معاونین سیاسی اجتماعی و برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری این شهرستان معرفی شدند. شایان ذکر است، پیش از ...
تاریخ مخابره: پنج‌شنبه 22 فوریه 2018  |  زمان: 11:57 ق.ظ  | شماره خبر: 15438   

 

 

دیار زیتون/ در حاشیه جلسه شورای اداری رودبار که با حضور نماینده، فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین برگزار شد.

گفتنی است، علی اکبر پورعلی و محمد اسماعیل حبیبی بعنوان معاونین سیاسی اجتماعی و برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری این شهرستان معرفی شدند.

شایان ذکر است، پیش از این پورعلی مسئولیت معاونت عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری رودبار را عهده دار بود و همچنین محمداسماعیل مسئولیت شهرداری شهر بره سر از توابع بخش خورگام را در کارنامه دارد.

گفتنی است، در پایان جلسه شورای اداری از زحمات شریفی مدیر سابق اداره اطلاعات شهرستان قدردانی و آزاد به عنوان مدیر جدید اطلاعات شهرستان معرفی شد

همچنین ضمن قدردانی از زحمات مرجانی بخشدار سابق مرکزی شهرستان، سید فرشاد موسوی به عنوان بخشدار جدید مرکزی شهرستان در شورای اداری معرفی شدند.

 

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.