فرماندار رودبار تاکید کرد:
    به گزارش دیار زیتون، جلسه شورای اداری شهرستان رودبار به ریاست میرغضنفری فرماندار و با حضور امام جمعه، نماینده، اعضای شورای تامین و مسئولین و مدیران در سالن اجتماعات اولین شهید نهضت امام خمینی (ره) رودبار برگزار شد. فرماندار رودبار در این جلسه، ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) و جانباختن شماری ...
تاریخ مخابره: پنج‌شنبه 22 فوریه 2018  |  زمان: 13:50 ب.ظ  | شماره خبر: 15441   

 

 

به گزارش دیار زیتون، جلسه شورای اداری شهرستان رودبار به ریاست میرغضنفری فرماندار و با حضور امام جمعه، نماینده، اعضای شورای تامین و مسئولین و مدیران در سالن اجتماعات اولین شهید نهضت امام خمینی (ره) رودبار برگزار شد.

فرماندار رودبار در این جلسه، ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) و جانباختن شماری از هموطنان در سانحه هوایی، بازنگری عملکرد مدیران را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: پایان سال فرصت مناسبی برای بازنگری عملکرد مدیران است تا میزان خدمات رسانی شان به مردم را مورد بررسی قرار دهند.

اسماعیل میرغضنفری با اشاره به شرایط ویژه کشور در حوزه اقتصاد و اشتغال، مردم را لایق بهترین خدمات و امکانات دانست و بیان کرد: شرایط و تنگناهای موجود سبب شده تا نتوانیم حق مطلب را برای مردم ادا کنیم.

وی با بیان اینکه بسیاری مشکلات کشور را از گذشته به ارث می بریم، گفت: مسائل، مشکلات و گرفتاری های بسیاری از جمله تورم، گرانی، عدم رشد اقتصادی و به بن بست رسیدن مذاکرات هسته ای از گذشته به این دولت رسیده و دولت با مشکلات زیادی مسئولیت کشور را پذیرفت.

فرماندار رودبار با بیان حمایت های رهبرانه و دفاع تمام قد مقام معظم رهبری سبب تقویت دولت در اجرای سیاست ها شد، گفت: در برهه ای که دشمنان با تمام ابزارها در صدد ضربه زدن به نظام هستند، اما شجاعت و بیان بدون تعارف در کلام مقام معظم رهبری توطئه ها ی دشمن را خنثی کرد.

میرغضنفری با استناد بیانات معمار کبیر انقلاب مبنی بر «ولی نعمت بودن مردم»، خدمت رسانی بدون منت و فخرفروشی نزد مسئولین و مدیران را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: «خدمت» برای مردم بهترین «نعمت» برای مسئولین است پس قدر این نعمت را بدانند.

وی با بیان اینکه پشتوانه مردم، نظام را بیمه کرده است، تحقق «وحدت کلمه» را مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد: هرجا پشتوانه مردمی را جدی نگرفته ایم دچار مشکل شدیم.

فرماندار رودبار با بیان اینکه نباید دولت را از نظام جدا کنیم، اظهار کرد: اگر دولت تضعیف شود نظام تضعیف شده است لذا نباید با بیان برخی مسائل و تضعیف دولت آب در آسیاب دشمن بریزیم.

میرغضنفری با اشاره به اینکه برای تقویت همدلی و وحدت بکوشیم، گفت: دشمن اتحاد ملی را نشانه گرفته و با دوراندیشی و استفاده از ابزارهای نرم و همچنین بُعد اقتصادی به دنبال اجرای اهداف است لذا نباید کاری کنیم که در مسیر دشمن قرار بگیریم.

وی با بیان اینکه شنیدن همه صداها در چهار چوب و زیر سقف نظام جمهوری اسلامی باید فراهم شود، اذعان کرد: در یک جا و زمانی اگر طیف سیاسی مقابل را زیر سئوال بردیم باید صدای مخالف خود را هم بشنویم.

فرماندار رودبار در بخش دیگر سخنانش به عواید برجام اشاره و اظهار کرد: فرجامِ برجام، تبیین چهره واقعی ایران به دنیا بود.

میرغضنفری، صف کشیدن کشورهای اروپایی برای مذاکره با ایران را از دیگر مزایای برجام عنوان کرد و یادآور شد: در صحنه روابط بین المللی با کشورهای آفریقایی می نشستیم اما امروز دنیا افتخار می کند که با ایران دیپلماسی داشته باشد.

وی با تاکید بر استفاده صحیح از بیت المال، بیخطاب به مسئولین گفت: بیت المال را به بیت الحال تبدیل نکرده و با پول اداره برای خود دوست نگیرید.

 

 

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.