نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی:
    دیار زیتون/ نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در شورای اداری این شهرستان، با بیان اینکه وضعیت کشور از لحاظ اقتصادی خوشایند نیست، به پروژه های نیمه تمام در کشور اشاره و  اظهار کرد: برای اتمام پروژه های نیمه تمامِ کشور ۶۰۰ هزار میلیارد تومان پول نیاز است. منوچهر جمالی با اشاره ...
تاریخ مخابره: پنج‌شنبه 22 فوریه 2018  |  زمان: 17:36 ب.ظ  | شماره خبر: 15448   

 

 

دیار زیتون/ نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در شورای اداری این شهرستان، با بیان اینکه وضعیت کشور از لحاظ اقتصادی خوشایند نیست، به پروژه های نیمه تمام در کشور اشاره و  اظهار کرد: برای اتمام پروژه های نیمه تمامِ کشور ۶۰۰ هزار میلیارد تومان پول نیاز است.

منوچهر جمالی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی در کشور، بیان کرد:

مردم با مشکلاتی که دارند نگاهشان به مسئولین  بویژه مجلس است و مطالبتشان به حق است.

وی با اشاره به ترفندهای دشمن جهت ضربه زدن به نظام اسلامی، اظهار کرد: دشمن با استفاده از ابزار تحریم، فشار اقتصادی، جنگ نرم و … در صدد ایجاد اختلاف در میان مردم هستند.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هزینه های اضافی در برخی ادارات و نهادها، تاکید کرد: باید با هوشیاری بیشتر، با صرفه جویی، پرهیز از هزینه های گزاف، جدیت در خدمت رسانی به مردم و همچنین همراهی و همدلی در راستای حل مشکلات کشور قدم برداریم.

جمالی با بیان اینکه امروز بیشتر از هر زمانی نیاز به همدلی و همراهی داریم، گفت: همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس همدلی و همراهی وجود داشت، در این دوران هم برای چیره شدن از دشمن، باید همه همدل و همراه شوند.

وی با تاکید بر تصحیح رفتار برخی مدیران با ارباب رجوع، اذعان کرد: نباید برخورد خارج از اخلاق با مردم و مراجعه کنندگان صورت گیرد. اگر نمیتوانیم پاسخ مشکلاتشان را بدهیم حداقل خاطرشان را تلخ و آزرده نکنیم.

نماینده رودبار با بیان اینکه کارهای انجام شده باید به مردم گفته شود، گفت: خدمات دولت، خدمات نظام محسوب می شود و باید به مردم منعکس داده شود.

جمالی با بیان اینکه اختلاف نظرها نباید به خدمات رسانی خدشه وارد کند، به برخی اقدامات صورت گرفته در شهرستان اشاره و اذعان کرد: تغییر شاخص های برخورداری در شهرستان ملموس و معتی دار بوده است.

وی با تاکید بر همدلی و همزبانی و ایجاد تعامل بین نهادها و دستگاه ها، اظهار کرد: براحتی دیگران را قضاوت نکنید و به هم نگاه مهربان تری داشته باشیم.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.