شهردار منطقه ۱ رشت در پیامی انتصاب دکتر حبیبی را به سمت معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان رودبار تبریک گفت در این پیام آمده است معاون محترم برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان رودبار جناب آقای دکتر محمد اسماعیل حبیبی با سلام و احترام انتصاب شایسته حضرتعالی را به سمت معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان رودبار ، صمیمانه تبریک عرض می نمایم. از آنجایی که بخش اعظمی از فضای کسب و کار متاثر از اعتبارات و پروژه های عمرانی می باشد، امید است که با حضور حضرت عالی در این سمت، شاهد رونق مشارکت بخش خصوصی فعال در حوزه های عمرانی باشیم، اقدامی که بدون شک در جهت رونق کسب و کار و اشتغال آفرینی درشهرستان رودبار اثرگذار خواهد بود. ازدرگاه ایزدمنان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسالت دارم و برای جناب عالی مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از ...
تاریخ مخابره: جمعه 23 فوریه 2018  |  زمان: 03:19 ق.ظ  | شماره خبر: 15451   

⭕️شهردار منطقه ۱ رشت در پیامی انتصاب دکتر حبیبی را به سمت معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان رودبار تبریک گفت
در این پیام آمده است
معاون محترم برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان رودبار
جناب آقای دکتر محمد اسماعیل حبیبی
با سلام و احترام
انتصاب شایسته حضرتعالی را به سمت معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان رودبار ، صمیمانه تبریک عرض می نمایم.
از آنجایی که بخش اعظمی از فضای کسب و کار متاثر از اعتبارات و پروژه های عمرانی می باشد، امید است که با حضور حضرت عالی در این سمت، شاهد رونق مشارکت بخش خصوصی فعال در حوزه های عمرانی باشیم، اقدامی که بدون شک در جهت رونق کسب و کار و اشتغال آفرینی درشهرستان رودبار اثرگذار خواهد بود.
ازدرگاه ایزدمنان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسالت دارم و برای جناب عالی مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی شهرستان رودبار را مسألت دارم.
ناصر عطایی
شهردار منطقه ۱ رشت

🔴 اخبار شهرستان و استان
را در سایت خبری
#دیار_زیتون بخوانید

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.