مشاور وزیر جهاد در همایش روز زن شهرستان رودبار:
    مشاور وزیر جهاد کشاورزی در همایش تجلیل از مقام زن و روز مادر، که در سینما زیتون رودبار برگزار شد، اظهار کرد: پیامبر (ص) با ترببت حضرت فاطمه (س) الگویی مثال زدنی برای زنان جامعه تعریف کردند. فروغ السادات بنی هاشم با بیان اینکه در جامعه اسلامی نباید بین زن و مرد تبعیض ...
تاریخ مخابره: شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۴:۵۰ ب.ظ  | شماره خبر: 15885   

 

 

مشاور وزیر جهاد کشاورزی در همایش تجلیل از مقام زن و روز مادر، که در سینما زیتون رودبار برگزار شد، اظهار کرد: پیامبر (ص) با ترببت حضرت فاطمه (س) الگویی مثال زدنی برای زنان جامعه تعریف کردند.

فروغ السادات بنی هاشم با بیان اینکه در جامعه اسلامی نباید بین زن و مرد تبعیض قائل بود، گفت: تفاوت بین زن و مرد را می پذیریم اما تبعیض، خیر.

وی با بیان اینکه نگاه قرآن نسبت به زن و مرد، نگاه انسانی است، گفت: رفتار ائمه، پیامبر و بزرگان نسبت به زن و مرد، رفتار انسانی است.

مشاور وزیر جهاد کشاورزی در امور بانوان، تفاوت بین زن و مرد را زیبایی خلقت برشمرد و بیان کرد: تفاوت زن و مرد نباید بنا بر «تبعیض» باشد.

بنی هاشم با بیان اینکه برخی نگرش ها که حضور زنان را در جامعه محدود می کند، اشتباه است، به محدودیت های بانوان قبل از انقلاب اشاره و خاطرنشان کرد: در قبل از انقلاب و اوایل انقلاب اسلامی خانواده ها محدودیت های خاصی برای حضور زنان در اجتماع قائل بودند و حتی اجازه نمی دادند که دخترانشان به مدارس بروند و درس بخوانند.

وی تصریح کرد: دولت تلاش می کند از ظرفیت زنان در پست های مدیریتی کلان کشور استفاده کند.

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.