فرماندار رودبار:
      دیار زیتون/ فرماندار رودبار در دیدار و نشست رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اظهار کرد: برای رسیدگی مطلوب و  بهتر شدن وضعیت درمان مردم و جلوگیری از مراجعه آنان به مرکز استان و دیگر مناطق، در شهرستان رودبار با وجود خیران، معتمدان و اقشار مختلف اداری و مردمی ظرفیت اجرای ...
تاریخ مخابره: سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۸:۳۹ ب.ظ  | شماره خبر: 15910   

 

 

 

دیار زیتون/ فرماندار رودبار در دیدار و نشست رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اظهار کرد: برای رسیدگی مطلوب و  بهتر شدن وضعیت درمان مردم و جلوگیری از مراجعه آنان به مرکز استان و دیگر مناطق، در شهرستان رودبار با وجود خیران، معتمدان و اقشار مختلف اداری و مردمی ظرفیت اجرای مجمع سلامت مهیاست و امیدواریم با اهتمام و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی، رودبار نخستین شهرستانی باشد که این طرح در آن اجرا می گردد.

اسماعیل میرغضنفری با بیان اینکه در راستای سیاستهای درمانی دولت تمام ظرفیتهای موجود شهرستان را برای راه اندازی مجمع سلامت بکار می گیریم، خاطر نشان کرد: تلاش می کنیم با اجرای مطلوب این تدابیر دغدغه های درمانی مردم کمتر و ارائه خدمت بهتر را به آنان شاهد باشیم.

فرماندار رودبار همچنین یکی از مشکلات درمانی شهرستان را عدم ارائه خدمات کامل در هر سه بیمارستان شهرستان رودبار دانست  و گفت: این نارسائی بیماران و مردم را مستأصل و نگران کرده است.

وی افزود: اورژانس جیرنده با اختصاص آمبولانس چند سال است افتتاح شده ولی بدلیل نداشتن نیرو قابلیت بهره برداری ندارد در حالیکه در حوزه های روستایی عمارلو ،تصادف، افتادن از درختان و دیگر حوادثی پیش می آید که حضور اورژانس را ضروری می نماید.

میرغضنفری خاطر نشان کرد: در آزاد راه و جاده قدیم رشت قزوین که در حوزه شهرستان رودبار است بیشترین تصادفات را داریم و بیماران روستاهای همجوار استانهای قزوین و زنجان هم بیشترین مراجعه را به بیمارستانهای شهرستان رودبار دارند که نیاز به توجه جدی است.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.