رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
      رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نشست با فرماندار شهرستان رودبار پیرامون بررسی مشکلات بهداشت و درمان این شهرستان، اظهار کرد: سه بیمارستان رودبار، منجیل و رستم آباد در شهرستان رودبار وجود دارد که هیچ شهرستانی چنین ویژگی ندارد. یوسف زاده افزود: در بخش جراحی هر آنچه که شهرستان رودبار نیاز دارد ...
تاریخ مخابره: سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۸:۴۶ ب.ظ  | شماره خبر: 15913   

 

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نشست با فرماندار شهرستان رودبار پیرامون بررسی مشکلات بهداشت و درمان این شهرستان، اظهار کرد: سه بیمارستان رودبار، منجیل و رستم آباد در شهرستان رودبار وجود دارد که هیچ شهرستانی چنین ویژگی ندارد.

یوسف زاده افزود: در بخش جراحی هر آنچه که شهرستان رودبار نیاز دارد موجود و کامل است، در فراخوان اخیر برای استخدام متخصصان بیشترین اولویت را به رودبار داده ایم و مشکل اورژانس جیرنده، سی تی اسکن رودبار، آزمایشگاه بخش خصوصی در رودبار و بهره برداری از کلینیک ویژه لوشان هم به زودی حل می شود.

وی همچنین گفت برنامه سال ۹۷ دانشگاه علوم پزشکی گیلان اجتماعی شدن سلامت است که راه اندازی مجمع سلامت شهرستان همراه با مجمع سلامت استان در برنامه است که در این راستا کانون های سلامت در محلات تشکیل می شود.

یوسف زاده با بیان اینکه دانشگاه خود مراقبتی را پی گیر است گفت: بر اساس توافقنامه وزارتخانه های بهداشت و درمان و کشور مجمع سلامت راه اندازی و ارتباط با مردم ساختارمند می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین گفت: به رؤسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان ها ابلاغ کرده ایم درباره جابجایی نیروها هیچگونه مکاتبه ای با این دانشگاه نداشته باشند.

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.