پیراندرخ بخشدار رحمت آباد و بلوکات خبر داد:
      به گزارش دیار زیتون، دومین جشنواره سمنوپزان با حضور فرماندار، معاونین فرمانداری شهرستان، مسئولین ادارات و به کوشش بخشداری رحمت آباد بلوکات، صندوق کارآفرینی امید شهرستان و همچنین اهالی خونگرم روستای اسطلخ جان و حومه، در روستای نمونه کشوری بدون بیکار اسطلخ جان برگزار شد. * اسطلخ جان نگینی بر انگشتری گیلان ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷  |  زمان: ۰۸:۲۳ ق.ظ  | شماره خبر: 16002   

 

 

 

به گزارش دیار زیتون، دومین جشنواره سمنوپزان با حضور فرماندار، معاونین فرمانداری شهرستان، مسئولین ادارات و به کوشش بخشداری رحمت آباد بلوکات، صندوق کارآفرینی امید شهرستان و همچنین اهالی خونگرم روستای اسطلخ جان و حومه، در روستای نمونه کشوری بدون بیکار اسطلخ جان برگزار شد.

* اسطلخ جان نگینی بر انگشتری گیلان

بخشدار رحمت آباد و بلوکات در این جشنواره ضمن خیرمقدم به مدعویین و تشکر از دست اندرکاران برگزاری دومین جشنواره سمنوپزان اسطلخ جان، اظهار کرد: علاوه بر جشنواره سمنوپزان، دو جشنواره ویژه نوروز در بخش رحمت آباد و بلوکات برگزار خواهد شد.

شهرام پیراندرخ، آشنایی با فرهنگ، سنن و آداب و رسوم منطقه را از مهم ترین اهداف برگزاری جشنواره ها عنوان کرد و یادآور شد: ایجاد شادی و نشاط از دیگر محورها و اهداف برپایی جشنواره است.

به گفته وی، مبلغ ۸۵ میلیون تومان اعتبار به منظور ساماندهی محوطه استخر طبیعی اسطلخ جان از سوی مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری گیلان به این روستا اختصاص یافته است.

بخشدار رحمت آباد و بلوکات، اسطلخ جان را نگینی بر انگشتری گیلان برشمرد و بیان کرد: با تلاش های صورت گرفته از سوی مسئلین کشور، استان و شهرستان رودبار، بیش از ۷۰ شغل در این روستا ایجاد شده که بسیار ارزنده است.

پیراندرخ تصریح کرد: بخشدار رحمت آباد و بلوکات و صندوق کارآفرینی امید شهرستان آمادگی دارد برای افراد متقاضی بویژه جوانان، بسترهای تسهیلات اشتغالزایی را فراهم نماید.

وی در پایان از حضور مسئولین بویژه فرماندار، معاونین فرمانداری شهرستان و همه مسئولین در شرکت در جشنواره تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است، در دومین جشنواره سمنوپزان اسطلخ جان ضمن ارائه محصولات محلی در قالب غرفه های جدادگانه از سوی اهالی، برنامه های فرهنگی و هنری خوبی توسط هنرمندان گیلان و شهرستان رودبار اجرا شد.

شایان ذکر است، در پایان برنانه از برترین سمنوپزان جشنواره، از سوی مسئولین تقدیر شد.

   

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.