فرماندار رودبار در دیدار با تحریریه «دیار زیتون»:
          به گزارش دیار زیتون، اسماعیل میرغضنفری فرماندار شهرستان رودبار از دفتر فرهنگی-مطبوعاتی دیار زیتون بازدید کرد و با سردبیر و خبرنگاران این نشریه دیدار و گفتگو نمود. فرماندار رودبار در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش های اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بویژه دست اندرکاران نشریه دیار زیتون، اظهار کرد: ...
تاریخ مخابره: سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷  |  زمان: ۰۹:۱۱ ق.ظ  | شماره خبر: 16221   

 

 

 

 

 

به گزارش دیار زیتون، اسماعیل میرغضنفری فرماندار شهرستان رودبار از دفتر فرهنگی-مطبوعاتی دیار زیتون بازدید کرد و با سردبیر و خبرنگاران این نشریه دیدار و گفتگو نمود.

فرماندار رودبار در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش های اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بویژه دست اندرکاران نشریه دیار زیتون، اظهار کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه کمک می کنند تا مسئولین در مسیر حل مشکلات مردم قدم بردارند.

اسماعیل میرغضنفری با تاکید بر آگاهی بخشی و اطلاع رسانی مردم توسط رسانه ها، بیان کرد: رسانه ها نقش محوری در آگاهی بخشی مردم ایفا می کنند.

وی با بیان نسبت به رسانه ها نگاه سیاسی ندارم، گفت: به تفکر سیاسی رسانه ها توجهی ندارم، عملکرد رسانه ها و خبرنگاران برایم حائز اهمیت است.

فرماندار رودبار با بیان اینکه کار رسانه و مطبوعات از لحاظ اجتماعی پر هزینه است، انتقادات را چراغ راه مدیران  برشمرد و اذعان کرد: برخی مدیران بدلیل عدم ظرفیت انتقاد پذیری، تمایل دارند فقط از آنها تعریف و تمجید شود.

میرغضنفری با بیان اینکه کار رسانه و مطبوعات بسیار حساس و خطیر است، به مشکلات و دغدغه های پیرامون این حرفه اشاره و اذعان کرد: یک رسانه هر چه قدر مردمی تر باشد، موفق تر، عزتمندتر و محبوب تر خواهد شد.

وی با بیان اینکه نگاه نقادی رسانه ها، برای اصلاح امور باشد نه تخریب، تصریح کرد: اگر نقد و نگاه رسانه ها منصفانه و سازنده باشد، به نتیجه مطلوب دست خواهد یافت.

کاظمی سردبیر دیار زیتون:

«دیار زیتون» دغدغه فرهنگی دارد/ برخی مدیران تحمل نقد رسانه ها را ندارند

سردبیر دیار زیتون هم در این نشست ضمن خیرمقدم به فرماندار شهرستان و روابط عمومی فرمانداری، اظهار کرد: حضور مسئولین شهرستان در بین خبرنگاران مایه دلگرمی است.

اکبر کاظمی لویه به تشریح اهم اهداف مجموعه دیار زیتون پرداخت و بیان کرد: «دیار زیتون» دغدغه فرهنگی دارد و توجه مسئولین به این مقوله می تواند، این مجموعه را به رسیدن اهداف مصمم تر نماید.

وی ضمن تقدیر از توجه فرماندار و معاونین فرمانداری به مقوله فرهنگی، یادآور شد: این همدلی و وفاق در حل مسائل فرهنگی می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات و مسائل باشد

سرپرست گروه هنری دیار زیتون با اشاره به استقبال مردم از آیین نوروزخوانی در ایام نوروز، اظهار کرد: سال های اول نوروزخوانی بسیاری از مردم بویژه جوان تر ها با این آیین آشنایی نداشتند، اما با گذشت سه سال از اجرای این آیین در رودبار، خوشبختانه استقبال خوبی از گروه هنری دیار زیتون صورت گرفت.

کاظمی لویه با بیان اینکه نوروزخوانان دیار زیتون شادی را به مردم هدیه می دهند، گفت: شادی و لبخند مردم سبب انگیزه و انرژی برای ادامه فعالیت این

گروه هنری می شود.

وی با اشاره به عدم حمایت برخی مدیران شهری و مسئولین از گروه های هنری شهرستان، بیان کرد: در برنامه های از گروه های هنری خارج شهرستان استفاده می شود و از ظرفیت گروه های داخل شهرستان غفلت می شود.

سردبیر دیار زیتون با بیان اینکه به لهجه و گویش رودباری در صدا و سیمای گیلان کمتر پرداخته می شود، گفت: با توجه به پتانسیل های گردشگری، پراکندگی و وسعت رودبار، در صداوسیمای گیلان، کمتر به جاذبه های گردشگری این شهرستان پرداخته می شود.

کاظمی لویه با بیان اینکه رودبار در صدا و سیمای گیلان مظلوم واقع شده است، اظهار کرد: مجموعه فرهنگی – مطبوعاتی دیار زیتون آمادگی دارد نسبت به معرفی جاذبه های گردشگری و پتانسیل ها و توانمندی های شهرستان، کمافی سابق اقدام نماید.

به گفته وی، معرفی هنرمندان رودباری به صدا و سیما، تشکیل گروه موسیقی محلی، احیای آواها و نغمه های محلی از جمله دغدغه های مجموعه فرهنگی دیار زیتون است.

سردبیر دیار زیتون با اشاره به عدم نقدپذیری برخی مسئولین و مدیران شهری، اظهار کرد: برخی مدیران تحمل نقد رسانه ها را ندارند و تا از یک شهرداری بخاطر عملکردش نقد می شود، فوراً متر برداشته  دفتر رسانه را متر می کند، خلافی ساختمانی اش را بگیرد.

کاظمی لویه با بیان اینکه انتقادات رسانه ها و خبرنگاران جهت بهبود روند خدمت رسانی است، گفت: مدیران، نقدهای رسانه ها را بعنوان فرصت ببینند نه تهدید.

وی

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.