رئیس دادگستری رودبار خبر داد:
          به گزارش دیار زیتون، آیین افتتاحیه ساختمان جدید دادگستری شهرستان رودبار با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستان رودبار برگزار شد. رئیس دادگستری شهرستان رودبار در آیین افتتاح ساختمان دادگستری این شهرستان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: رودبار وسیع ترین حوزه قضایی گیلان را به خود اختصاص داده است. ...
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷  |  زمان: ۰۴:۳۵ ق.ظ  | شماره خبر: 16231   

 

 

 

 

 

به گزارش دیار زیتون، آیین افتتاحیه ساختمان جدید دادگستری شهرستان رودبار با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستان رودبار برگزار شد.

رئیس دادگستری شهرستان رودبار در آیین افتتاح ساختمان دادگستری این شهرستان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: رودبار وسیع ترین حوزه قضایی گیلان را به خود اختصاص داده است.

بهزاد براری با اشاره به همجواری دو استان قزوین و زنجان به رودبار، به تشریح حوزه فعالیت ها و خدمات رسانی های دستگاه قضائی در شهرستان پرداخت و بیان کرد: حوزه قضایی رودبار با دارا بودن ۲۷ دوائر و فعال در سه بخش شورای حل اختلاف، دادسرا و محاکم عمومی و دادگستری فعالیت می کند.

وی با بیان اینکه ۱۱ شعبه فعال شورای حل اختلاف در این شهرستان فعالیت می کند، اظهار کرد: این تعداد از شعبات در شهرها و بخشهای شهرستان به مردم خدمات دهی می کنند.

رئیس دادگستری شهرستان رودبار، با بیان اینکه محدودیت فضای فیزیکی دادگستری یکی از دغدغه ها  بود، گفت:  خوشبختانه با حمایت های رئیس دادگستری گیلان و مسئولین شهرستان ساختمان جدید دادگستری احداث و با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.