عوارض تردد آزادراه قزوین رشت درحالی از امروز گران شده که هیچ کدام از مسؤولان و نهادهای مرتبط با قیمت‌گذاری، حاضر به پاسخگویی در این باره نشدند. این درحالی است که عوارض سواری۲۵۰۰تومان، مینی بوس و وانت ۳۰۰۰تومان، کامیونت ۳۵۰۰ تومان افزایش نرخ پیدا کرده است و برخی از رانندگان شهرستان رودبار مجبور به تردد ...
تاریخ مخابره: شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷  |  زمان: ۰۸:۱۴ ق.ظ  | شماره خبر: 16729   

عوارض تردد آزادراه قزوین رشت درحالی از امروز گران شده که هیچ کدام از مسؤولان و نهادهای مرتبط با قیمت‌گذاری، حاضر به پاسخگویی در این باره نشدند.
این درحالی است که عوارض سواری۲۵۰۰تومان، مینی بوس و وانت ۳۰۰۰تومان، کامیونت ۳۵۰۰ تومان افزایش نرخ پیدا کرده است و برخی از رانندگان شهرستان رودبار مجبور به تردد هر روزه از این مسیر هستند مانند مسافربرهای شخصی، اتوبوس‌های بین شهری، رانندگان حمل محصولات خوراکی و… که اگر به طور متوسط یک بار رفت و برگشت آنان را درنظر بگیریم، مبلغ قابل توجهی در پایان هر ماه خواهد شد که به سبد هزینه‌های این گونه افراد اضافه می‌شود.

در این شرایط اگر رانندگانی نخواهند از مسیر آزادراه به مقصد خود برسند، باید از جاده قدیم استفاده کنند که از صدقه سری مسؤولان، جاده‌ای است پر خطر و پر از چاله و سرعتگیر که در این چندسال حوادث ناگواری را به خود دیده است. این درحالی است که اگر در سایر نقاط کشور و از جاده‌های کنار آزادراه‌ها تردد کرده باشید، شاید با ما همنظر شوید که آن جاده‌ها در مقایسه با مسیر قدیمی قزوین-رشت از امنیت و کیفیت آسفالت بهتری برخوردار است.
گفتنی است دکتر جمالی نماینده شهرستان رودبارهمیشه ضمن اعتراض شدید به افزایش نرخ عوارضی ابراز داشته: پیگیری خواهد کرد تا مشکلات مردم رودبار در حوزه عوارضی حل شود وبه مردم رودبار در رابطه با عوارضی ظلم بزرگی شده است که همه ما از آن ناراحت هستیم.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.