امام جمعه لوشان:
        به گزارش دیار زیتون، امام جمعه شهر لوشان در جلسه شورای ادارای شهرستان با اشاره به حلول ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: ماه رمضان، ماه مغفرت، برکت و رحمت است. حجت الاسلام بابایی با انتقاد از عدم توجه به شئونات اسلامی و دینی، اذعان کرد: جدی نگرفتن مباحث دینی در جامعه ...
تاریخ مخابره: شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷  |  زمان: ۱۳:۵۲ ب.ظ  | شماره خبر: 16754   

 

 

 

 

به گزارش دیار زیتون، امام جمعه شهر لوشان در جلسه شورای ادارای شهرستان با اشاره به حلول ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: ماه رمضان، ماه مغفرت، برکت و رحمت است.

حجت الاسلام بابایی با انتقاد از عدم توجه به شئونات اسلامی و دینی، اذعان کرد: جدی نگرفتن مباحث دینی در جامعه در حال افزایش است به طوری که تا نیمه های شب صدای ناهنجار موسیقی در عروسی ها آرامش مردم را بر هم می زند.

وی با بیان اینکه جلوی هنجارشکنی برخی افراد را باید گرفت، تاکید کرد: مردم نیاز به آرامش دارند، آرامش و راحتی، هنجار شکستن نیست.

امام جمعه لوشان با بیان اینکه برنامه ریزی در ماه مبارک رمضان باید بر اساس شئونات دینی باشد، گفت: برخی تحت عنوان مسافر حرمت ماه مبارک رمضان را می شکنند.

حجت الاسلام بابایی خاطرنشان کرد: سخنان مقام معظم رهبری را مکرر شنیدم، اگر بخواهیم بر حفظ اصول خودمان پافشاری کنیم باید خیلی مسائل را رعایت کنیم.

وی تاکید کرد: دشمن دست از سر ما نکشیده، ما باید در درون خودمان را اشباع کنیم.

 

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.