نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی:
    نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم خورگام ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و مناسبت های بزرگ، اظهار کرد: چنین همایش هایی سبب ایجاد نشاط و شادابی در بین مردم و تحرک و پویایی می شود. دکتر منوچهر جمالی تصریح کرد: برگزاری همایش پیاده روی و همایش های اینچنینی امید به زندگی ...
تاریخ مخابره: سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷  |  زمان: ۱۱:۲۰ ق.ظ  | شماره خبر: 16775   

 

 

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم خورگام ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و مناسبت های بزرگ، اظهار کرد: چنین همایش هایی سبب ایجاد نشاط و شادابی در بین مردم و تحرک و پویایی می شود.

دکتر منوچهر جمالی تصریح کرد: برگزاری همایش پیاده روی و همایش های اینچنینی امید به زندگی و تلاش افراد بویژه خانواده ها را دو چندان می کند.

وی با بیان اینکه وظیفه نماینده تقنین و نظارت در اجرای امور است، گفت: در آینده نزدیک با حضور در جمع مردم با صفای خورگام، بسیار مفصل در خصوص اقداماتی که در مجلس صورت گرفته با مردم سخن خواهم گفت.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه تاکنون قانونی برای بیماری های خاص در مجلس وجود نداشت، اظهار کرد: تلاش کردیم با کمک سایر نمایندگان طرحی را در خصوص حمایت و ساماندهی بیماران خاص در مجلس تصویب کردیم، که بواسطه این طرح بخشی از مشکلات این نوع بیماران حل و فصل می شود.

دکتر جمالی با اشاره به حقوق و مستمری ناچیز افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی، اظهار کرد: افزایش حقوق عزیزان تحت پوشش نهادهای حمایتی از از مصوبات و پیگیری های مهم مجلس بوده است.

به گفته جمالی، سامان بخشی بیمه روستاییان، عشایر و روستاییان را از جمله کارهایی است که در مجلس پیگیری و مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای اقدامات عمرانی و پروژه های مختلف در بخش خورگام، بیان کرد: کارگاه عمران و آبادانی در بخش خورگام به راه افتاده است که نشان دهنده تلاش مسئولین شهرستانی و بخش است.

جمالی با بیان اینکه توجه خاصی به شهرها داریم، گفت: در کنار عمران و آبادانی روستا، تلاش می کنیم  با همراهی شهردار و اعضای شورای اسلامی به امورات شهرها هم رسیدگی کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد: با اعتباراتی که برای شهرداری ها در نظر گرفته شده، بخشی از مشکلات آنها نیز حل و فصل خواهد شد.

نماینده رودبار با تاکید بر همدلی و همراهی مردم و مسئولین، اظهار کرد: برای رسیدن به اهداف بزرگتر، نیاز به انسجام فکری، همراهی و همدلی بیشتر مسئولین است.

جمالی به ظرفیت استخر ویستان اشاره و اذعان کرد: با تمام قوا در کنار شهردار و اعضای شورا جهت بکارگیری از این ظرفیت خدادادی هستیم.

وی یادآور شد: مدیریت شهری با کمک مردم خونگرم بره سر موانع قانونی و مواضع را برطرف کنند، مدیریت شهرستان در خدمت این شهر جهت ایجاد درآمد پایدار و استفاده از ظرفیت گردشگری ویستان خواهد بود.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.