شهردار بره سر:
    دیار زیتون/ شهردار بره سر در همایش پیاده روی بخش خورگام ضمن خیرمقدم گویی به مردم و مسئولین، به تشریح اهداف برگزاری این همایش پرداخت و بیان کرد: معرفی ظرفیت های بخش خورگام بویژه شهر بره سر و استخر طبیعی ویستان یکی از اهداف اصلی برگزاری همایش بوده است. مهندس مهدی پور با ...
تاریخ مخابره: سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷  |  زمان: ۱۱:۲۱ ق.ظ  | شماره خبر: 16777   

 

 

دیار زیتون/ شهردار بره سر در همایش پیاده روی بخش خورگام ضمن خیرمقدم گویی به مردم و مسئولین، به تشریح اهداف برگزاری این همایش پرداخت و بیان کرد: معرفی ظرفیت های بخش خورگام بویژه شهر بره سر و استخر طبیعی ویستان یکی از اهداف اصلی برگزاری همایش بوده است.

مهندس مهدی پور با اشاره به ارزش، اهمیت و جایگاه ورزش در جامعه، اظهار کرد:  همایش پیاده روی خانوادگی سبب بالندگی و پویایی در جامعه می شود و نشاط عمومی را به همراه دارد.

به گفته وی، با مشارکت مردم و مسئولین می توان برنامه و همایش های خوبی در سطح منطقه جهت معرفی پتانسیل های بخش و شهر اجرا نمود.

شهردار بره سر با بیان اینکه «ویستان» ظرفیت بکر گردشگری است، گفت: مردم بره سر کمک کنند تا پتانسیل با ارزش «ویستان» به پایلوت گردشگری منطقه تبدیل شود.

مهدی پور با اشاره به ظرفیت های مختلف بخش خورگام، «ویستان» را بعنوان پتانسیل گردشگری آینده دار برشمرد و بیان کرد: با بهره گیری از ظرفیت گردشگری ویستان، می توان تکان اقتصادی به بخش خورگام داد.

وی تصریح کرد: با همدلی، همراهی و تعامل مردم می توان موانع بر سر راه توسعه و پیشرفت ویستان را حل و فصل نمود.

شهردار بره سر در خاتمه ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این همایش، حضور همشهریان، مسافرین و گردشگران به شهر بره سر و استخر ویستان تقدیر و تشکر نمود.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.