‍ عطائی مدیر آموزش و پرورش رودبار در جمع خبرنگاران:
  دیار زیتون/ مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار در نشست خبری به سوالات خبرنگاران و اصحاب رسانه پاسخ داد. علی عطایی در این نشست با اشاره نقش خبرنگاران و رسانه ها در تعالی بخشی جامعه، اظهار کرد: رسانه ها و خبرنگاران با اطلاع رسانی دقیق، نقش آموزش و پرورش در جامعه مورد تبیین قرار ...
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷  |  زمان: ۰۹:۲۴ ق.ظ  | شماره خبر: 16847   

 

دیار زیتون/ مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار در نشست خبری به سوالات خبرنگاران و اصحاب رسانه پاسخ داد.
علی عطایی در این نشست با اشاره نقش خبرنگاران و رسانه ها در تعالی بخشی جامعه، اظهار کرد: رسانه ها و خبرنگاران با اطلاع رسانی دقیق، نقش آموزش و پرورش در جامعه مورد تبیین قرار دهند.
وی با اشاره به ایجاد روحیه نقدپذیری در مسئولین، تصریح کرد:اگر انتقادی هست باید روبروی یکدیگر مطرح شود.
مدیر آموزش و پرورش شهرستات رودبار با اشاره به وسعت و گستردگی شهرستان، اذعان کرد: اگر ادعا داریم که آمده ایم برای شهرستان کار کنیم، باید در مقابل مشکلات ایستادگی کنیم.
عطائی با بیان اینکه برای خدمت رسانی و ایجاد امکانات نگاه بخشی و مرکزی وجود ندارد، گفت: اگر انبوه، لوشان و سایر مناطق آباد شود می گویند رودبار آباد شده است همه جزو این شهرستان هستند.
وی در ادامه به تشریح برخی از اقداماتصورت گرقته پرداخت و بیان کرد: ۴۰ درصد مدارس شهرستان تخریبی و بلا استفاده بودند که با کمک بخش خصوصی مرمت و بازسازی شدند و در برخی مدارس کارگاه تولیدی ایجاد شد.
مدیر آموزش و پروش رودبار از هوشمندسازی ۳۰ کلاس درس مدارس این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: ارتقا سطح کیفی مدارس و همچنین هوشمندسازی کلاس های درس در اولویت قرار دارد.
عطائی از راه اندازی رستوران خانه معلم با مشارکت بخش خصوصی تا تابستان سال جاری خبر داد و بیان کرد: بهره گیری از بخش خصوصی و همچنین استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه آموزش، به این بخش کمک خواهد نمود.
به گفته وی، اعتبار ۳۰۰ میلیون تومانی برای تکمیل سالن ورزشی دبیرستان ۲۲ بهمن منجیل اختصاص یافته است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار با بیان اینکه نگاه سیاسی در انتصابات آموزش و پرورش لحاظ نمی شود، گفت:
انتصابات در آموزش و پرورش رودبار سیاسی نیست، بسیاری افراد در آموزش و پرورش و مدارس مسئولیت دارند که در انتخابات همسو نبودند.
عظائی یادآور شد: انتصابات در آموزش و پرورش پس از نظر ۱۰ نفر عضو این کمیته انجام می شود.
وی به نقش نماینده و فرماندار در رفع مشکلات و چالش های آموزش و پرورش اشاره و اذعان کرد: با همکاری نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی و فرماندار و همکاری مسئولین بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش رفع شده است.

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.