کرمپور نماینده فیروزآباد و فراشبند و قیر و کارزین، با اشاره به انتشار عکسی در فضای مجازی که نشان می‌دهد وی با کت و شلوار در استخر است، اظهار کرد: در روز سوم خرداد با مدیرکل ورزش و جوانان فارس زمین فوتبال بزرگسالان را افتتاح کردیم. بعد از افطار، از استخری در فراشبند که بخش ...
تاریخ مخابره: دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷  |  زمان: ۱۴:۱۶ ب.ظ  | شماره خبر: 17128   

کرمپور نماینده فیروزآباد و فراشبند و قیر و کارزین، با اشاره به انتشار عکسی در فضای مجازی که نشان می‌دهد وی با کت و شلوار در استخر است، اظهار کرد: در روز سوم خرداد با مدیرکل ورزش و جوانان فارس زمین فوتبال بزرگسالان را افتتاح کردیم. بعد از افطار، از استخری در فراشبند که بخش خصوصی مالک آن بود، بازدید کردیم.

وی افزود: در جریان بازدید از استخر، برای مساعدت‌هایی که میتوانستیم از سوی دستگاه‌های اجرایی داشته باشیم، تصمیماتی گرفته شد.

کرمپور ادامه داد: آقای فرماندار در لب استخر، سمت چپ بنده قرار داشت و مدیرکل ورزش و جوانان استان هم کنار من بود، ۳-۴ خبرنگار هم آنجا حضور داشتند، یک مرتبه احساس کردم فرماندار پایش لغزیده و دست مرا گرفته بود که به همین دلیل هر دوی ما در استخر سقوط کردیم.

این نماینده افزود: این سخن که گفته می‌شود ما برای افتتاح استخر در ماه رمضان در آن پریده‌ایم، صحت ندارد، لذا افرادی که چنین اظهاراتی را مطرح می‌کنند باید پاسخگو باشند.

وی با طرح این سوال که کدام عقل سلیمی با کت و شلوار در استخر شنا می‌کند، گفت: خبرنگاری که عکس را گرفته و متعهد شده که آن را پاک کند، اما از آن سوء استفاده و در فضای مجازی منتشر کرده و همچنین روزنامه‌ای که چنین خبری را بدون تحقیق و با استناد به فضای مجازی منتشر می‌کند، هم به بنده و هم به آن خبرنگاری که چنین اقدامی را انجام داده، ضربه می‌زند.

کرمپور خاطر نشان کرد: مشخص نیست چنین افراد و روزنامه‌هایی با چه نیتی می‌خواهند شیرینی خدمات ارائه شده به مردم را در کام آنان تلخ کنند.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.