فرماندار رودبار در کارگروه اشتغال شهرستان:
      به گزارش دیار زیتون، نشست بررسی مسائل و مشکلات اجرایی طرح اقامتگاه های بوم گردی و کارگروه اشتغال شهرستان رودبار به ریاست اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار و با حضور جانشین معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان و مدیران کل در سالن اجتماعات شهید سید یونس رودباری فرمانداری رودبار برگزار ...
تاریخ مخابره: سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷  |  زمان: ۱۱:۱۹ ق.ظ  | شماره خبر: 17243   

 

 

 

به گزارش دیار زیتون، نشست بررسی مسائل و مشکلات اجرایی طرح اقامتگاه های بوم گردی و کارگروه اشتغال شهرستان رودبار به ریاست اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار و با حضور جانشین معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان و مدیران کل در سالن اجتماعات شهید سید یونس رودباری فرمانداری رودبار برگزار شد.

فرماندار شهرستان رودبار در این نشست موضوع اشتغال را یکی از دغدغه های اصلی نظام و دولت برشمرد و بیان کرد: در روند پرداخت تسهیلات در شهرستان رودبار با مشکلات جدی مواجه هستیم که همراهی بیشتر بانک های عامل و مدیران استانی را انتظار داریم.

اسماعیل میرغضنفری به تجمیع برخی از روستاهای شهرستان رودبار پس از زلزله سال ۶۹ اشاره کرد و افزود: طرح‌های هادی روستاهای شهرستان نیازمند بازنگری است که بنیاد مسکن در این خصوص با جدیت اقدام کند.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزایی از قشر آسیب پذیر جامعه هستند باید در روند پرداخت تسهیلات تسریع شود.

در این جلسه هریک از مدیران استانی و شهرستانی به ارائه گزارش از روند بررسی و معرفی طرح ها برای پرداخت تسهیلات پرداختند.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.