مهندس قاسمی رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رودبار خبر داد:
        دیار زیتون /مسیرهای خوب، انسان را به تعالی می رسانند، حتی اگر آنها را «جاده» فرض کنیم. امنیت و همچنین مطلوب بودن جاده ها امروزه بعنوان یک دغدغه برای مسئولین و مردم تبدیل شده است. اما از سوی دیگر مسئولین و متولیان امر تلاش می کنند با بکارگیری از ظرفیت ها ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷  |  زمان: ۱۰:۴۲ ق.ظ  | شماره خبر: 17256   

 

 

 

 

دیار زیتون /مسیرهای خوب، انسان را به تعالی می رسانند، حتی اگر آنها را «جاده» فرض کنیم. امنیت و همچنین مطلوب بودن جاده ها امروزه بعنوان یک دغدغه برای مسئولین و مردم تبدیل شده است. اما از سوی دیگر مسئولین و متولیان امر تلاش می کنند با بکارگیری از ظرفیت ها و امکانات، امنیت جاده ها را تامین کنند. شهرستان رودبار بعنوان یکی از وسیع ترین و پراکنده ترین شهرستان های گیلان، دارای مسیرهای روستایی و شهری پرپیچ و خمی می باشد و این پراکندگی و وسعت، دامنه خدمت رسانی متولیان امر را کم رنگ نموده و انتظارات از آنها را بالا می برد. در ادامه گفتگوی کوتاه مان را با مهندس سیدسلیم قاسمی رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رودبار می خوانید.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رودبار در گفتگو با دیار زیتون، ضمن قبولی طاعات و عبادات، به تشریح عملکرد سه ماهه سالجاریطط این اداره در شهرستان پرداخت و بیان کرد: راهداری شهرستان رودبار در سالجاری کارهای ارزشمندی انجام داده است.

مهندس سید سلیم قاسمی با بیان اینکه ایمن سازی راه ها و رفع مشکلات جاده ای جزء اولویت راهداری شهرستان است، گفت: با کمک فرماندار و نماینده در حوزه آسفالت ره روستایی فعالیت های چشمگیری صورت گرفته است.

به گفته وی، ادامه روند آسفالت در شهرستان رودبار سبب انقلابی در این حوزه می شود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رودبار اجرای بیش از ۱۸ کیلومتر آسفالت در محورهای فرعی و راههای روستایی شهرستان رودبار خبر  داد و اضافه کرد: آسفالت محور راه روستایی مازیان به طول دو کیلومتر و ۳۰۰ متر بعد از سال ها انتظار محقق شد.

مهندس قاسمی تصریح کرد: روکش آسفالت محور روستایی گنبک به طول دو کیلومتر ۳۰۰ متر، روکش آسفالت محور راه روستایی حاجیده به طول دو کیلومتر و ۲۰۰ متر، روکش آسفالت محور فرعی بره سر – پشتکلاء به طول چهار کیلومتر و ۵۰۰ متر و روکش آسفالت محور راه روستایی پشته به طول یک کیلومتر از جمله اقدامات اداره راهداری شهرستان رودبار بوده است.

وی در ادامه اظهار کرد: روکش آسفالت راه روستایی خاصکول جزء اولویت بعدی اداره راهداری شهرستان است.

مهندس قاسمی یادآور شد: روکش آسفالت آزادراه رشت – قزوین حدود هفت کیلومتر، روکش آسفالت راه اصلی امامزاده هاشم پاچنار حدود هشت کیلومتر و آسفالت راه روستایی رودآباد – کیاآباد به طول دو کیلومتر نیز در دست اقذام قرار دارد.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده شهرستان رودبار ضمن تقدیر از تلاش های پرسنل خدوم این اداره، از زحمات دکترجمالی نماینده پرتلاش شهرستان و مهندس میرغضنفری  فرماندار زحمت کش و بومی شهرستان بخا طر پیگیریهای شبانه روزی این دوعزیز چه درسطح وزارتخانه بخاطر محقق شدن پروژه های ملی و در سطح استان بخاطر محقق شدن پروژه های استانی و از مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان گیلان جناب مهندس نازک کار و معاونین فرماندار رودبار، تقدیر و تشکر نمود.

 

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.