رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان:
    دیار زیتون/ رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت: امروز رسانه از مهم‌ترین ابزار و مولفه‌های جنگ نرم در دنیا است، ظرفیت رسانه‌ای در گیلان بسیار زیاد است اما رسانه‌های ما در حوزه معیشت و بیمه بسیار مظلوم هستند و با این وجود بدون نگاه سیاسی و جناحی فعالیت می‌کنند. به گزارش دیار ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 21 آگوست 2018  |  زمان: 05:08 ق.ظ  | شماره خبر: 17740   

 

 

دیار زیتون/ رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت: امروز رسانه از مهم‌ترین ابزار و مولفه‌های جنگ نرم در دنیا است، ظرفیت رسانه‌ای در گیلان بسیار زیاد است اما رسانه‌های ما در حوزه معیشت و بیمه بسیار مظلوم هستند و با این وجود بدون نگاه سیاسی و جناحی فعالیت می‌کنند.

به گزارش دیار زیتون، محسن جعفری در نشست مشترک با مدیرکل روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس فراکسیون رسانه ملی، مطبوعات، خبرگزاری‌ها و فضای مجازی که در سالن این سازمان برگزار شد ضمن گزارش کار از فعالیت ‌های بسیج رسانه استان گیلان در سال ۹۶ اظهار داشت: بسیج رسانه استان گیلان برای سومین سال پیاپی رتبه نخست کشور را کسب کرده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به برگزاری همایش مبارزه با مفاسد اقتصادی، جشنواره غذا و اعزام خبرنگاران و اعضای بسیج رسانه گیلان به اربعین حسینی در سال ۹۶ خاطرنشان کرد: بسیج رسانه استان گیلان سال ۹۶ را با نام شهید سیداسماعیل سیرت‌نیا شهید شاخص بسیج رسانه گیلان معرفی کرد.

جعفری با تاکیدبراینکه سال ۹۷ با نام شهید حامد کوچک زاده نیز به‌عنوان شهید شاخص بسیج رسانه گیلان معرفی شده است افزود: بسیج رسانه استان گیلان تفاهم‌نامه‌های مختلفی با ادارات و سازمان‌ها منعقد کرده است.

وی با اشاره بر عدم جناح‌بندی سیاسی این سازمان و بیان اینکه امسال اختتامیه جشنواره ابوذر در دی ما برگزار می‌شود تصریح کرد: برگزاری مسابقات تیراندازی خبرنگاران، برپایی غرفه سینما و دفاع مقدس همراه با جلوه‌های ویژه و تکنیک‌های رسانه‌ای از برنامه‌هایی بود که در هفته دفاع مقدس برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت: استقبال بیش از ۱۲ هزار نفر از این غرفه‌ها، نام‌گذاری یکی از میدان‌های بزرگ شهر به نام شهدای بسیج رسانه، برگزاری بیش از ۳۰ کلاس سواد رسانه‌ای در سطح مدارس و دانشگاه‌های استان از دیگر اقدامات سازمان بسیج رسانه گیلان است.

جعفری با بیان اینکه سازمانبسیج رسانه استان گیلان تفاهم‌نامه‌ای با شهرداری رشت جهت برگزاری دوره‌های آموزشی خبرنگاری و شهروند خبرنگار و تربیت خبرنگار تراز انقلاب اسلامی به امضا رسانده است افزود: سازمان بسیج رسانه استان گیلان میزبان و دبیر نخستین جشنواره ملی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی بوده است.

وی با اشاره به اینکه سازمان بسیج رسانه استان گیلان موفق‌ترین سازمان بسیج رسانه در سطح سپاه‌های استانی کشور در سال ۹۶ است خاطرنشان کرد: پیشنهاد، طرح تهیه و تنظیم مستند ۱۵ قسمتی در خصوص تهدیدها و فرصت‌های فضای مجازی و رسانه‌ای شبکه‌های اجتماعی و مدیریت رسانه در خانواده و پخش هفتگی از صداوسیمای مرکز گیلان از دیگر افتخارات بسیج رسانه استان گیلان است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان تاکید کرد: انعقاد تفاهم‌نامه با مدیران کارخانه‌ها در راستای معرفی مدیر نمونه و کارآفرین و تولیدات ایرانی، برگزاری کلاس قانون مطبوعات، برگزاری نخستین جشنواره آشپزی ویژه خبرنگاران خانم، برگزاری همایش رسانه و انقلاب اسلامی با حضور دکتر طالب‌زاده از دیگر اقدامات بسیج رسانه استان گیلان است.

جعفری با بیان اینکه انتظار داریم مسئولان تحمل خود را در برابر گفته‌ها و نوشته‌های خبرنگاران افزایش دهند افزود: تشکیل کمیسیون حقوقی رسانه جهت پیشگیری از تخلفات و آسیب‌های رسانه‌ای، با همکاری بسیج حقوقدانان و دفتر حمایت حقوقی سپاه از دیگر اقدامات مهم سازمان بسیج رسانه گیلان است./ خزر

 
 

نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.