به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک رشت- مهندس ناصر عطایی در تعریف بودجه اذعان داشت: بودجه سالانه شهرداری عبارت است از یک برنامه جامع مالی که در آن کلیه خدمات ، فعالیتها و اقداماتی که باید طی سال مالی انجام شود ، همراه با برآورد مبلغ و میزان مخارج و درآمدهای لازم برای تأمین ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷  |  زمان: ۱۹:۵۸ ب.ظ  | شماره خبر: 17815   

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک رشت- مهندس ناصر عطایی در تعریف بودجه اذعان داشت: بودجه سالانه شهرداری عبارت است از یک برنامه جامع مالی که در آن کلیه خدمات ، فعالیتها و اقداماتی که باید طی سال مالی انجام شود ، همراه با برآورد مبلغ و میزان مخارج و درآمدهای لازم برای تأمین هزینه انجام آن پیش بینی میشود و پس از تصویب شورای شهر به اجرا در می آید .

مدیر منطقه یک شهرداری رشت، با تاکید بر اهمیت اساسی بودجه در منابع مالی شهرداری ها تصریح کرد: یکی از مسائل مهم شهرداری در سراسر جهان ایجاد منابع کافی درآمد و تأمین هزینه خدمات شهری است ، این درآمدها ممکن است شامل درآمد از محل منابع داخلی شهرداری شامل دریافت های مستقیم از عوارض مستغلات و غیر مستغلات و یا درآمد از محل منابع خارجی شامل دریافت های شهرداری از خارج از سازمان شهرداری، مانند عوارض آب و برق و دیگر نیازمندیهای شهری باشد.

وی افزود: جزئیات بودجه سال ۹۷ شهرداری رشت در نوزدهم اسفند ماه ۹۶ در جلسه کمیسیون تلفیق شورای اسلامی بررسی شد.

مهندس عطایی بودجه مناطق پنجگانه شهرداری رشت را در دو بخش درآمدی و هزینه ای تعریف کرد و گفت: بودجه درآمدی شهرداری منطقه یک در سال جدید، ۲۲۷ میلیارد و ۳۱۰ میلیون تومان تعریف شده است.

مدیر منطقه یک شهرداری رشت، با تاکید بر محقق شدن بودجه درآمدی سال ۹۶ بیان داشت: در سالی که گذشت، بودجه درآمدی منطقه یک شهرداری رشت، ۱۷۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده، که با تلاش همکاران در این شهرداری تحقق یافته است.

وی در پایان از زحمات و تمهیدات سازنده اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، تدابیر و حمایت های دکتر نصرتی شهردار محترم و همکاران پرتلاش واحدهای شهرداری منطقه یک در تحقق اهداف شهرداری در زمینه توسعه این شهر قدردانی کرد. 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.