محمد قویدل مدیر موسسه حافظان صلح زیتون در گفتگو با خبر گزاری برنا با گفتن از اینکه دکتر سلطانی فر لیاقت جایگاهشان را دارند گفت :تلاش ایشان ستودنی بوده و ایشان پله به پله به مرحله وزارت رسیده در جایگاهی که شایسته ایشان است قرار دارند. مدیر موسسه  حافظان صلح زیتون گفت: ایشان در مورد ...
تاریخ مخابره: دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷  |  زمان: ۱۸:۳۳ ب.ظ  | شماره خبر: 17961   

محمد قویدل مدیر موسسه حافظان صلح زیتون در گفتگو با خبر گزاری برنا با گفتن از اینکه دکتر سلطانی فر لیاقت جایگاهشان را دارند گفت :تلاش ایشان ستودنی بوده و ایشان پله به پله به مرحله وزارت رسیده در جایگاهی که شایسته ایشان است قرار دارند.

مدیر موسسه  حافظان صلح زیتون گفت: ایشان در مورد امور جوانان سنگ تمام گذاشته و موفقیت های قابل ملاحظه ای را به دست آوردند ، به  ورزش  ساماندهی داده  و با توجه به گستردگی فضای ورزشی و عناوین آن توانسته اند که به امور ورزشی به نحو احسنت رسیدگی و مدیریت کنند.

وی در ادامه تاکید کرد : اکنون فضایی که در حوزه جوانان حمکفرماست حاصل تلاش های وزیر ورزش و جوانان و معاون ایشان در بخش جوانان است . تلاش هایی که یکی از نتایج آن ایجاد شبکه گردشگری بین المللی است که قادر است نقش بسزایی در اشتغالزایی جوانان ایفا کند.

 

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.