به گزارش دیار زیتون، فرماندار شهرستان رودبار در حالی خبر از انتقال قریب الوقوع عوارضی امامزاده هاشم به پاچنار لوشان می دهد، که سید حسین میرشفیع معاون ساخت و توسعه آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل موضوع افزایش و یا عدم افزایش عوارضی را مطرح می کند. سید حسین میرشفیع معاون ...
تاریخ مخابره: دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷  |  زمان: ۱۳:۳۰ ب.ظ  | شماره خبر: 18402   

به گزارش دیار زیتون، فرماندار شهرستان رودبار در حالی خبر از انتقال قریب الوقوع عوارضی امامزاده هاشم به پاچنار لوشان می دهد، که سید حسین میرشفیع معاون ساخت و توسعه آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل موضوع افزایش و یا عدم افزایش عوارضی را مطرح می کند.
سید حسین میرشفیع معاون ساخت و توسعه آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل در گفتگو با مهر درباره اخذ عوارض از ۸ کیلومتر بلاتکلیف مانده قزوین – رشت، تصریح کرد: ما رقم عوارض را نسبت به سرمایه گذاری تعیین می کنیم و این ۸ کیلومتر با بقیه مسیر یکپارچه است و گیت عوارضی جداگانه نخواهیم داشت. اگر لازم به اخذ عوارض باشد، رقم آن بر روی عوارض موجود کشیده می شود ولی از آنجایی که سرمایه گذار تا کنون سرمایه گذاری خاصی نکرده، بعید است رقم فعلی عوارض آزادراه بیشتر شود.
با این اظهار و نظرهای صورت گرفته از سوی مسئولین، حال باید دید که آیا مسئله انتقال عوارضی تحقق یافتنی است یا این موضوع و مطالبه مردمی هم به پرونده های لاینحل خواهد پیوست؟!

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.