فرهاد دلق پوش در بازدید از شرکت آرد گیلان خوشه:
به گزارش دیار زیتون، فرهاد دلق پوش در حاشیه بازدید از شرکت گیلان خوشه اظهار کرد: تولید و صنعت ارزشمند است و چنانچه با قوت غالب مردم سر و کار داشته باشد، قطعاٌ مقدس و ارزشمندتر است. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در جمع بندی بازدید عنوان کرد: این کارخانه با دارا ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷  |  زمان: ۱۰:۴۴ ق.ظ  | شماره خبر: 18428   

به گزارش دیار زیتون، فرهاد دلق پوش در حاشیه بازدید از شرکت گیلان خوشه اظهار کرد: تولید و صنعت ارزشمند است و چنانچه با قوت غالب مردم سر و کار داشته باشد، قطعاٌ مقدس و ارزشمندتر است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در جمع بندی بازدید عنوان کرد: این کارخانه با دارا بودن سیلوی ذخیره ۲۵ هزار تنی و تولید روزانه ۶۰۰ تن از انواع آرد یکی از پنج کارخانه بزرگ و روزآمد تولید آرد در کشور است.
وی در ادامه با بیان اینکه تولید آرد مرغوب به نحوه ترکیب و نوع کیفیت گندم بستگی دارد، گفت: گندمی که در استانهای گلستان، فارس، اهواز و خوزستان تولید و برداشت می‌شود، نسبت به گندم تولیدی سایر استانها دارای کیفیت و گلوتن بهتری می باشد.
دکتر دلق پوش تصریح کرد: بسیاری از گندم های تولیدی داخلی دارای گلوتن کمتر از ۲۵ تا ۲۶ هستند در حالی که میزان ایده آل و مطلوب گلوتن گندم بایستی ۲۸ به بالا باشد لذا در میزان تلفیق وترکیب گندمهای مختلف در حفظ کیفیت و غنی‌سازی آرد برای پخت نان مرغوب موثر است.
گفتنی است هم اکنون استان گیلان دارای ۶ کارخانه تولید آرد با ظرفیت تولید سالانه ۶۵۰ هزار تن آرد می باشد.
شایان ذکر است شرکت گیلان خوشه در شهر صنعتی رشت مستقر است و زمینه اشتغال ۱۰۰ نفر را به صورت مستقیم فراهم نموده است و به گفته مدیرعامل کارخانه یک درصد درآمد حاصله از تولید صرف امور خیریه و حضرت ابوالفضل(ع) می شود.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.