مدیر انجمن سینما جوانان رودبار خبر داد:
به گزارش دیار زیتون، مدیر انجمن سینما جوانان رودبار از برگزاری جشنواره فیلم نامه نویسی شاخه زیتون در شهرستان رودبار خبر داد. حسین لطیفی در گفتگو با خبرنگار دیار زیتون، با اشاره به چگونگی برگزاری این همایش هنری، اظهار کرد: مسابقه فیلم نامه نویسی شاخه زیتون با موضوعات؛ «زیتون نماد صلح»، «نقش زیتون در اقتصاد ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷  |  زمان: ۱۲:۵۷ ب.ظ  | شماره خبر: 18431   

به گزارش دیار زیتون، مدیر انجمن سینما جوانان رودبار از برگزاری جشنواره فیلم نامه نویسی شاخه زیتون در شهرستان رودبار خبر داد.
حسین لطیفی در گفتگو با خبرنگار دیار زیتون، با اشاره به چگونگی برگزاری این همایش هنری، اظهار کرد: مسابقه فیلم نامه نویسی شاخه زیتون با موضوعات؛ «زیتون نماد صلح»، «نقش زیتون در اقتصاد مردم رودبار» و بخش آزاد برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به گاهشمار این رویداد هنری و فرهنگی در رودبار افزود: علاقه مندان به فیلم نامه نویسی می توانند آثارشان را تا ۲۵ دی ماه به دبیرخانه جشنواره واقع در مجتمع فرهنگی سینمایی انجمن سینما جوانان رودبار ارسال نمایند.
مدیر انجمن سینما جوانان رودبار با اشاره به استعدادهای هنری در این شهرستان، گفت: حداقل زمان فیلم نامه ها ۱۰۰ ثانیه تا حداکثر ۲۵ دقیقه تعریف شده است.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.