فرماندار رودبار در جمع مردم خورگام :
به گزارش دیار زیتون، اسماعیل میرغضنفری در جمع مردم خورگام، با بیان اینکه وحدت و همدلی امروز همانند روزهای انقلاب ضروری است، اظهار کرد: به رخ کشیدن مشکلات نه تنها کاری از پیش نمی برد، بلکه موجب انفکاک و افتراق می شود که از اهداف دشمن است و می خواهند با ایجاد تفرقه ناکارآمدی نظام ...
تاریخ مخابره: جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷  |  زمان: ۱۱:۱۷ ق.ظ  | شماره خبر: 18438   

به گزارش دیار زیتون، اسماعیل میرغضنفری در جمع مردم خورگام، با بیان اینکه وحدت و همدلی امروز همانند روزهای انقلاب ضروری است، اظهار کرد: به رخ کشیدن مشکلات نه تنها کاری از پیش نمی برد، بلکه موجب انفکاک و افتراق می شود که از اهداف دشمن است و می خواهند با ایجاد تفرقه ناکارآمدی نظام را نشان دهد.
وی با بیان اینکه به ماه بهمن نزدیک می شویم که یادآور خاطرات پرشور پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ است افزود: شاید به برخی از اهداف متعالی انقلاب اسلامی نرسیده باشیم و نارسائیهایی وجود داشته باشد اما به عملکرد و دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی و استقلال و تأثیرگذاری نظام اسلامی در عرصه های بین المللی باید افتخار کنیم و به آن ببالیم.
فرماندار رودبار با اشاره به دشمنی های آمریکا علیه ایران اسلامی، خاطر نشان کرد: بدعهدی و دشمنی آمریکا که از روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده است اکنون بخشی از درآمدهای دولت را از محل فروش نفت کم کرده و مضایقی را ایجاد کرده است اما همه با هم تلاش کنیم تا از این مسئله با موفقیت عبور کنیم و طراحی و توطئه دشمنان را در ناکارآمد جلوه دادن نظام خنثی کنیم..
میرغضنفری تصریح کرد: اگر چه برخی محدودیتهای اعتباری و قانونی در اجرای پروژه ها وجود دارند و برخی هم توجیه قانونی ندارند ولی در تلاشیم با هم افزایی دستگاهها و مشارکت مردم در چارچوب و ضوابط قانونی مشکلات را حل نمائیم.
وی با بیان اینکه خدمات صورت گرفته نتیجه تلاش، همراهی و همدلی مردم و مسئولین بوده است، گفت: بیش از دوسال است در خدمت مردم هستم با صبوری آنها و مساعدتهای دولت و سایر ارکان نظام خدماتی به مردم عرضه شده است که حاصل اقدام جمعی؛ صبوری و همراهی مردم، تلاش و اهتمام مسئولان، پیگیریهای استانی و ملی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، عنایت مدیران کل و توجه ویژه استاندار بوده است.
فرماندار رودبار با بیان اینکه قدر و منزلت مردم ما بیشتر از خدماتی است که به آنها ارائه شده است افزود: اما به رغم تمایل و نگاه بر کار بیشتر شرایط اعتباری بیش از این فرصت را فراهم نکرده است و حجم مشکلات رودبار نیز در مقایسه با دیگر شهرستانها بیشتر است و بدلیل پهناور بودن آن کارهایی که انجام می شود به خوبی دیده نمی شود.
میرغضنفری یادآور شد: اگرچه نداشته ها و موانع بیشتر از اقدامات و خدمات جلوه گری می کنند اما اگر با دیده انصاف بنگریم برخی از اقداماتی که در سالهای اخیر انجام شده است از آرزوهای دست نیافتنی مردم بود به طوری که در بخش خورگام گازرسانی به روستاها محقق شد و به عنوان نمونه گازرسانی روستای چیچال که در دامنه درفک قرار دارد با اهتمام دولت و رویکرد توجه به روستاها و مناطق محروم صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه در مدت فعالیتم در رودبار نگاه سیاسی نداشته و وارد حاشیه ها نشدم، گفت: ر روز نخست خدمتم در رودبار تلاشم این بوده است که در حوزه اجرایی نگاه سیاسی نداشته باشم و سعی کرده ام وارد حاشیه هایی که ایجاد می کنند نشوم.
فرماندار رودبار با بیان اینکه از بهمن ماه تاکنون بیش از هفت میلیارد تومان برای بخش خورگام رودبار هزینه شده، اظهار کرد: این مبلغ در سرفصل های آب شرب شهری و روستایی، کشاورزی، راه، معابر روستایی وگاز در بخش خورگام هزینه شده است

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.